دانستنی های عطر

عطر عالی مارک ژاکوبس

تازه­ ترین عطر ارائه شده توسط Marc Jacobs، تحت لیسانس COTY تولید شده است و توسط Domitille Michalon-Bertier که سازنده­ ی عطر وابسطه به IFF است، ساخته شده است. این عطر به عنوان بیانی از خوش ­بینی و اصالت طراحی شده است و از مانترا (سرود هندوها) شخصی Marc Jacobs الهام گرفته است: من همینطور که هستم، عالی هستم. کمپین تبلیغ جهانی برای عطر کاملا جدید به نام عالی (PERFECT)، شامل کولاژ (ترکیبی از رنگ ها) رنگارنگی توسط ۴۲ نفر است که زیبایی، تفاوت­ها و یکتایی هر یک را جشن می­ گیرند.

Perfect Marc Jacobs for women 1 - عطر عالی مارک ژاکوبس

عطر عالی مارک ژاکوبس به عنوان یک عطر نوین، درخشان و زنانه معرفی شده است. ترکیب آن شامل شروعی تازه و گلدار است که با ریواس و نرگس زرد ترکیب شده و ما را به سمت هسته­ ای خامه­ ای از شیره­ ی بادام هدایت می­ کند. پایه­ ی آن، اثراتی گرم و پیله­ ای از درخت سدر و درخت کشمیری را در­بر می­ گیرد.

مارک ژاکوبس می­ گوید: من “عالی” را روی مچ دستم خالکوبی کردم تا زمانی که به خودم نگاه می­ کنم و آرزو می­ کنم که ای­کاش در فلان چیز قوی­تر بودم و یا در فلان مورد بهتر بودم، به من یادآوری کند که نه، من دقیقا همان جوری هستم که الان به آن نیاز دارم. عطر جدید من به نام عالی، از این اعتقاد الهام گرفته است که ما همگی، همان جور که هستیم، عالی (کامل) هستیم که توسط هر یک از اعضای بازیگری فوق العاده­ ی کمپین ما، ابراز شده است.

Perfect Marc Jacobs for women 3 - عطر عالی مارک ژاکوبساین کمپین، توسط عکاس مشهور مد Juergen Teller و تحت کارگردانی خلاقانه­ ی Katie Grand تصویربرداری شده بود. در این کمپین، مدل­ها Lila Moss (دختر سوپر مدل Kate Moss)، Alek Wek، Akon Changkou، Mei Kawajiri، دو­قلو­های Margo و Madelyn Whitley و همچنین استعدادهای دست­چین ب واسطه­ ی دعوت همگانی از طریق شبکه­ های اجتماعی، مثلIsold Halldoruttir   و Nathali Turner در میان بسیاری دیگر، حضور دارند.

الموندو
عطر زنانه دیویدوف کول واتر استریت فایتر چمپیون سامر ادیشن فور هر

Lila Moss می­گوید: تصویر­ برداری در کنار سایر اعضا برای عطر “عالی” مارک ژاکوبس، یک تجربه­ ی باورنکردنی بود. قطعا من عطر و بطری آن را ستایش می­ کنم و به عنوان عضوی از این کمپین که پیام مهمی از عشق به خود و خود باوری دارد، بسیار مفتخر و هیجان زده هستم.

Perfect Marc Jacobs for women 4 - عطر عالی مارک ژاکوبسشرکت در مورد طراحی بطری می ­افزاید: بطری عطر “عالی” مارک ژاکوبس با ترکیبی چشم گیر از ظرافت و عناصر غیر­منتظره ساخته شده است. در بالا، سرپوش ساخته شده از تکه­ای کریستال، توسط مجموعه­ ای التقاطی و رنگارنگ از افسون­ه ای نا­متناسب تاج گذاری شده است. هریک از این افسون ها، توسط شخص مارک انتخاب شده ­اند و اثری از شیوه ­ی نا­مربوط او در طراحی را به کار تزریق می­ کند.

Perfect Marc Jacobs for women - عطر عالی مارک ژاکوبسپایه­ ی با ارزش شیشه­ ای آن، از گردنبند و از سبک یک عطر کلاسیک با شانه­ های گنبدی شکل و یقه­ی طلاکاری شده، الهام گرفته است.در داخل، رنگ صورتی مایل به سرخی، لبه­ های هنری بطری را برجسته می­کند. به عنوان مکملی برای بطری، بسته بندی خارجی آن یک قصیده­ ی پر­نعمت در بین جعبه­ های عطر­هاست. متناسب با رنگ ظریف صورتی مات متمایل به سرخ، جعبه یک تصویر ابداعی رنگ آمیزی شده با مداد رنگی را از بطری “عالی” نمایش می دهد که توسط هنرمند نیویورکی Jacky Blue طراحی شده است.

Perfect Marc Jacobs for women 2 - عطر عالی مارک ژاکوبسعطر عالی مارک ژاکوبس به شکل عطر ۵۰ میلی­لیتری به قیمت ۹۶ دلار و عطر ۱۰۰ میلی­لیتری به قیمت ۱۲۸ دلار، از طریق وب­ سایت رسمی مارک ژاکوبس و از ۱۵ جولای ۲۰۲۰، در دسترس قرار گرفته است.

الموندو
نت گل زنبق طلای آبی عطرسازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *