دانستنی های عطر

عطر ادکلن زنانه آمواج متیریال ۲۰۲۱

آمواج به تازگی از جدیدترین ساخته های خود رونمایی کرده است: عطر ادکلن مردانه آمواج باندلس و عطر ادکلن زنانه متیریال. همانطور که خانه عمان اظهار داشت ، “آنها با هم در اعماق خیالی سینتتیک غرق می شوند و بیداری بشریت را به تازگی وجود ناب به تصویر می کشند ، و با لذت آزادی تازه پیدا شده ، فارغ از هرگونه تعصب و تبعیض.” عطر ادکلن مردانه آمواج باندلس و عطر ادکلن زنانه متیریال، هم عطرهایی هستند که خاطره ای از زندگی ما را به یاد می آورند که لذت های ساده واقعیت روزمره بود و با سبکی و آزادی ظاهری که داشتیم ، خوشبختی حاصل می شد. هر دوی آنها خلاقیت های سنتی چوبی-تند-عنبر هستند که توسط دو عطرساز خانم: کارینه وینچون-اشپنر و سسیل زاروکیان به مدیریت خلاق رنو سالمون امضا شده اند.

عطر ادکلن زنانه متیریال توسط ماهی رنو به عنوان یک پارادوکس توصیف شده است. “از طریق ماده ، غیرمادی بودن را برمی انگیزد ، به ما یاد می دهد که فراتر از ظاهر نگاه کنیم و دریابیم که آنچه غالباً غیب است ؛ تجربه ای شبیه ایستادن در یک نخلستان و دیدن سایه متلاطم انبوهی از بافت ها و رنگ های مختلف از چوب و برگ و پوست ؛ همه در یکجا جمع می شوند. ” این عطر توسط سیسیل زاروکیان ایجاد شده است ، که اولین عطر وی در واقع همان عطر ساخت وی برای همان خانه بود ، در سال ۲۰۰۹ ، به نام زن حماسی. زاروکیان اخیراً نویسنده مشهورترین اثر انی ، برای نیشانه ، رایحه ای کاملاً وانیلی بود. و وانیل دوباره ستاره این رایحه آمواج است. وی افزود: “مواد کاملاً در مورد وانیل مطلق ، یکی از نمادین ترین مواد طبیعی مورد استفاده در عطر سازی است. در این عطر ، عنصر ستاره دارای شخصیت دوگانه است ، هم جنبه ای آرامش بخش و هم جنبه ای چرمی و حیوانی دارد. دائماً بین بی گناهی و وحشی جابجا می شود. قلب آفرینش از طریق مومیایی های گرانبها می درخشد: بنزوئین ، کندر و لبدانوم. سرانجام ، بوی آن بیشتر در جنگل تاریکی از هزاران جنگل فرو می رود ، جایی که اشکال و رنگ ها تار می شوند. “

الموندو
عطر ادکلن گرلن لا پتیت روب نویر نکتار 2021

Material Amouage for women 100ml - عطر ادکلن زنانه آمواج متیریال 2021

دهانه عطر ادکلن زنانه متیریال در زیر هاله فرشته ای کندر و المی می درخشد ، و در کنار هم در زیر نورهای نور بالا می روند ، ذرت مرکبات آنها مواد وانیل مطلق را به یک مرهم مقدس تبدیل می کند. آنها با رنگی روشن و طلایی منادی ورودی بنزوین به ابر لوبیای تونکا هستند که مانند یک کفن وانیلی شبیه به سر و شکل قبل از سقوط در یک تکه تکه تکه از جنگل های خشک را می پوشاند. رنگ ارغوانی لبران ، رطوبت غنی از کاکائو از نعناع هندی و قدرت حیوانی عود برجسته تاریک ملکه خود را ، اما هنوز هم نور از طریق گوشت زردآلو عسلی از گل و لعاب گلدان اوسمانتوس غوطه ور در یک استخر از مشک سفید پایان نهایی و بردن وانیل به یک قلمرو آسمانی.

عطر ادکلن زنانه آمواج متیریال ۲۰۲۱

Material Amouage for women 100ml

نکات مهم: روغن المی ، روغن نعناع هندی.

یادداشت های قلب: وانیل ماداگاسکار مطلق ، بنزوین رزینوئید.

نت های پایه: روغن چوب گایاک ، روغن عود ، اوسمانتوس، رزینوئید کندر ، لبدانوم مطلق ، لوبیای تونکا مطلق.

تصاویر این عطرها از طریق چشم هنرمند بلژیکی لوئیز مرتنز ، که با دونفره طراحی سوئدی-بلژیکی ، استودیو کورکینو ، همراه بود ، ثبت شده است. بسته بندی ، طراحی شده توسط بیل رادزینویچ ، طراح انگلیسی ، از “درختان پوست رنگین کمان” الهام گرفته شده است در حالی که پالت رنگ منحصر به فرد بطری ها به طور ویژه توسط مدیر هنری فرانسوی ، جروم فایلانت-دوما ، ساخته شده است. این دو نفره توسط موسیقی متن های ویژه تولید شده توسط تهیه کننده موسیقی بلژیکی ، کوپال ، سرناد می شوند.

الموندو
عطر ادکلن زنانه هوگو باس اِلیو 2021

عطر ادکلن زنانه متیریال و عطر ادکلن مردانه آمواج باندلس  از اواسط آوریل ۲۰۲۱ در همه بوتیک ها و توزیع کنندگان آمواج در سراسر جهان در دسترس است و می توان آنها را از طریق وب سایت رسمی امواج به صورت آنلاین خریداری کرد. هر دو رایحه ۱۰۰ میل به صورت ادوپرفیوم با ۲۵٪ روغن عطر است و می توان آنها را با قیمت هر یورو ۳۰۰ خریداری کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *