دانستنی های عطر

عطر ادکلن کلایو کریستین متسوکیتا

عطر ادکلن کلایو کریستین متسوکیتا

Matsukita Clive Christian for women and men

توسط الموندو

عطر ادکلن کلایو کریستین متسوکیتا ۲۰۲۱ احتمالاً تنومندترین، غنی‌ترین و رضایت‌بخش‌ترین عطر مبتنی بر چای است که من استشمام کرده‌ام. برای لحظه ای نت ها را نادیده بگیرید، زیرا این عطر بر اساس سنت کهن الگوهای عطرسازی کلاسیک (fougère/chypre و غیره) ساخته نشده است، بلکه در عوض احساسی مدرن تر از یک تجربه دنیای واقعی متراکم و بطری شده دارد.

عطر ادکلن کلایو کریستین متسوکیتا

اکثر عطرهای چای در تاریخ کوتاهی که برای آنها نوشته شده است در فضای چای سیاه پخش می شود و تلخی را با نان ذرت، قارچ و برگ بو (Philtre Ceylan، Mardoch Black Tea، Tea For Two) در صبحانه انگلیسی جبران می کند. چای سبز یک زیرژانر است (Kilian’s Imperial Tea، Matcha Meditation، Thé Matcha 26، Eau Parfumée au Thé Vert). مجموعه چای‌های کمیاب Jo Malone London تلاش کرد تا کاری متفاوت و هیجان‌انگیز با چای انجام دهد، اما در نهایت به یک سوپ معمولی از شیرینی مصنوعی به رنگ نی رسید.

Matsukita Clive Christian for women and men 2 - عطر ادکلن کلایو کریستین متسوکیتا

عطر ادکلن کلایو کریستین متسوکیتا

متسوکیتا بیشتر شبیه به Le Labo’s Thé Noir 29 با رایحه های برگ، باربیکیو و دود اضافه شده، ترکیبی از چای سبز یاس کلاسیک با Lapsang Souchong تیره رنگ و با طعم تیره عمل می کند. دود شدید است، اما نه طاقت‌فرسا، خشک و علف‌زار است، بیشتر از آتش‌سوزی جنگل‌ها خشک می‌شود. یاس در واقع بر روی نت های تلخ دو برابر می شود و انحرافات چرمی، چرمی و صابونی را ایجاد می کند، در تضاد با پایه کهربایی زمزمه ای، فقط برای آرام کردن شخصیت های قوی در بالا.

الموندو
عطر زنانه راجر اند گالت اكسكويز اكستريت

عطر ادکلن کلایو کریستین متسوکیتا

چیزی که در ماتسوکیتا Clive Christian’s قابل توجه و منحصر به فرد است این است که جزئیات ترقه چوبی، چوبی و براق شده از ابتدا تا انتها باقی می مانند. در واقع، می‌توانم بگویم که هر چه بیشتر و عمیق‌تر وارد ترکیب شوید، اشباع‌کننده‌تر، متراکم‌تر و غوطه‌ورتر می‌شوند. این مسیر به دلیل وجود هدیون یاس، هم ابریشمی و هم گسترده است، در حالی که دود آن مانند عطر تند و مه آلود یک اجاق پیتزای هیزمی نفوذ می کند.

Matsukita Clive Christian for women and men 3 - عطر ادکلن کلایو کریستین متسوکیتا

عطر ادکلن کلایو کریستین متسوکیتا

ماتسوکیتا علیرغم تأثیرش، بداخلاق نمی شود. طراوت کمی در اینجا وجود دارد، اما تداخل بین گل و دودی، جلوه ای را ایجاد می کند که هم مرموز و هم تمیز است، مانند یک کت چرمی صاف و تازه خریداری شده. از آنجایی که نت پایه غنی و پیچیده است (ویژگی هایی که برند را به تام فورد نزدیک می کند) احساس بسیار خوش اخلاقی می کند، اما در تداعی تجربه روزمره ای که از طریق انعکاس آن در شکل بویایی ذهنی و فلسفی شده است (نوشیدن دود سیگار) مدرن است. چای به عنوان تمرینی در تجزیه و تحلیل طعم، تفکر و احساس آرامش پایدار).

با در نظر گرفتن این ایده‌ها، لذت نبردن از فنجان چای یاس کلایو کریستین به‌عنوان نمونه‌ای از آرامش و زمان من، سخت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *