دانستنی های عطر

عطر ادکلن مشترک ماویو ونزیا ١۶٠٠ سال

ماویو ونزیا ١۶٠٠ سال را ارائه می دهد
Sal Venezia 1600 for women and men

علاوه بر خلاقیت زیبای ونجیا ٢١ از د مرچنت اف ونیس ، که ۱۶۰۰ سال شهر ونیز را جشن می گیرد ، خانه ایتالیایی ماویو مجموعه ویژه ونزیا ١۶٠٠ سال را با الهام از نمک ارائه می دهد ، “ماده اولیه ای که اساس آن بود توسعه اقتصادی و تجاری ونیز بود ، که از قرن های اول تولد خود چندین ظرف نمک داشت که تا نیمی از سطح تالاب آن را اشغال می کرد. نمک طلای سفید سرنیسیما بود ، کالایی که در سراسر بازارهای مدیترانه تجارت می شد. “

Sal Venezia 1600 for women and men 4 - عطر ادکلن مشترک ماويو ونزيا ١٦٠٠ سال

Sal Venezia 1600 for women and men 2 - عطر ادکلن مشترک ماويو ونزيا ١٦٠٠ سالساال یک آفرینش بسیار خاص است که از نت های معطر و آکوردئون شور تشکیل شده است بسیار تازه و درخشان است. این ترکیب با نت های آکورد دریایی ، فریزیا و هل باز می شود ، که باعث می شود نمک و نسیم دریایی تحت تأثیر نت های تند قرار گیرد. قلب نیلوفرهای تازه ، سبز و لیمویی را نشان می دهد ، همراه با نیلوفرهای و گلهای نرگس که با بوی دریایی جلبک قرمز برجسته شده و روی پایه ظریف انیسون ، عنبر سفید ، مشک سفید و پچولی قرار گرفته است.

Sal Venezia 1600 for women and men 3 - عطر ادکلن مشترک ماويو ونزيا ١٦٠٠ سال

نت های برتر: نت های دریایی ، فریزیا ، هل
نت های میانی: گل سوسن ، زنبق ، نرگس ، جلبک قرمز
نت های پایه: انیسون ، عنبر سفید ، مشک سفید ، پاچولی

Sal Venezia 1600 for women and men 2 - عطر ادکلن مشترک ماويو ونزيا ١٦٠٠ سال

کازمتیک لاین ونزیا ۱۶۰۰ به عنوان یک خط با طراحی ضروری و ظریف با جزئیات در رنگ های طلایی و قرمز به عنوان رنگ های نمادین شهر ونیز ایجاد شده است. این شامل ادو پرفیوم سال ۷۵ ، یک اسکراب بدن ۲۰۰ میلی لیتر ، یک ژل حمام تاساسو ۲۰۰ میلی لیتر و یک ژل تمیز کننده دست لوکس است که همه در وب سایت رسمی ماویو ارائه می شود.

الموندو
عطر ادکلن کمیاب لویی ویتون پور عود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *