دانستنی های عطر

عطر مردانه مرسدس بنز من برایت نسخه ۲۰۲۱

در اوایل ماه مارس ، مرسدس بنز پنجمین عطر از مجموعه مرسدس بنز من را به بازار عرضه می کند که شامل اولین نسخه ارائه شده در سال ۲۰۱۵ و پس از آن مرسدس بنز من بلو در سال ۲۰۱۷ ، مرسدس بنز من گری در سال ۲۰۱۸ ، مرسدس است –  عطر ادکلن مرسدس بنز من پرایوت در ۲۰۱۹ و مرسدس بنز عطر مرسدس بنز من اینتنس در سال ۲۰۲۰.

مرسدس بنز برایت ، همانطور که توسط مارک توصیف شده است ، “یک ادو پرفیوم است که بیش از هر زمان دیگر قدرت ستاره دارد. عطر و بوی موفقیت.

“عطری مقاومت ناپذیر که بر ظرافت و جذابیت فرد پوشنده تأکید می کند. تقریباً به رغم خودش در هنر اغواگری ، یک استاد است. حتی یک ستاره خیره کننده ، حتی خارج از کانون توجهات است. شخصیت آرامتر صحنه پشت صحنه ، بار دیگر ثابت می کند که زندگی برای زندگی است.

Mercedes Benz Man Bright Mercedes Benz for men 1 - عطر مردانه مرسدس بنز من برایت نسخه 2021

“عطر زنانه الیویر کرسپ برای این عطر بسیار معاصر ، پویا و دارای ویژگی ترکیبی چوبی و معطر خلق کرده است. ترنج ، دانه فلفل صورتی ، نعناع ، اسطوخودوس ، بخور ، پاچولی ، چوب درخت سرو و دانه تونکا رایحه ای پر از تضاد را ارائه می دهند. نمادی از مردانگی ” عطر ساز الیویر کرسپ گفت: “من برای ایجاد یک عطر بسیار معاصر و پویا با شخصیت ، ترجیح دادم یک ترکیب معطر چوبی داشته باشم.”

MERCEDES-BENZ MAN BRIGHT 2021

عطر مردانه مرسدس بنز من برایت نسخه ۲۰۲۱

عطر مردانه مرسدس بنز من برایت عطری است مردانه. این عطر جدید است. مرسدس بنز من برایت در سال ۲۰۲۱ به بازار عرضه شد. طراح این عطر الیویر کرسپ است. مرسدس من بریت توسط این برند توصیف شده است: “عطری است که بیش از هر زمان دیگر قدرت ستاره دارد. عطر هر موفقیتی است. عطری غیرقابل مقاومت که بر ظرافت و جذابیت فرد پوشنده تأکید می کند. یک استاد در هنر اغوا … ستاره ای که حتی از کانون توجهات خارج از ذهن خیره می شود. شخصیت آرامتر پشت صحنه او ، بار دیگر ثابت می کند که زندگی برای زندگی است. “ “عطر زنانه الیویر کرسپ برای این عطر بسیار معاصر ، پویا و دارای ویژگی ترکیبی چوبی و معطر خلق کرده است. ترنج ، دانه فلفل صورتی ، نعناع ، اسطوخودوس ، بخور ، پاچولی ، چوب درخت سرو و دانه تونکا رایحه ای پر از تضاد را ارائه می دهند. نمادی از مردانگی

  • نت برتر: ترنج ، فلفل صورتی ، نعناع
  • نت های میانی: اسطوخودوس ، بخور
  • نکات اساسی: پاچولی ، چوب سدر ، لوبیای تونکا
الموندو
عطر زنانه کلویی نومد

Mercedes Benz Man Bright Mercedes Benz for men 2 - عطر مردانه مرسدس بنز من برایت نسخه 2021

“و برای تکرار نام این عطر و مردی که آن را به عنوان امضای خود ساخته است ، بطری مرسدس بنز من برایت مانند ستاره ها برق می زند. با پایان تمام براق و کروم براق و ستاره بزرگ نمایی که بر روی گودال آبی نئون قرار گرفته ، تبدیل به یک آینده نگرانه می شود. شی آغشته به مدرنیته سازش ناپذیر. “

جدیدترین عطر ، مرسدس بنز من برایت ، در تاریخ ۱ مارس ۲۰۲۱ وارد فروشگاه ها می شود که به صورت ادو تویلت ۵۰ و ۱۰۰ میلی لیتری موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *