دانستنی های عطر

عطر زنانه مرسدس بنز وومن این رد ۲۰۲۱

عطر زنانه وومن این رد ۲۰۲۱

Mercedes Benz Woman In Red

در اواسط آگوست ۲۰۲۱ ، جدیدترین مرسدس بنز برای زنان رونمایی شد.عطر زنانه مرسدس بنز این رد ،دو نسخه قبلی برای زنان ، مرسدس بنز عطر مرسدس بنز زنانه ادو تویلت و عطر مرسدس بنز زنانه ادوپرفیوم، هر دو در سال ۲۰۱۶ منتشر شد. عطر جدید در بطری قرمز چشمگیر “ذات زنانه را در بر می گیرد. “

مرسدس بنز زنانه این رد، برای یک زن با اعتماد به نفس قوی و قوی است که از جذابیت های خود آگاه است. او پر زرق و برق و فوق العاده زنانه ، در هر کاری که در آن تلاش می کند موفق می شود. مانند انتخاب عطر خود. وومن این رد،  که توسط یک زن برای زنان ایجاد شده است دارای ترکیب رزینی چوبی و گلدار است. هونورین بلان ، عطرساز مشهور ، از شهود و عشق او به چیزهای زیبا پیروی کرد تا این دسته استثنایی را بسازد.”برای پوشاندن قلب آن از گلهای سفید ، یعنی یاسمن و گاردنیا ، طراوت و شادابی ماندارین و گلابی ، چند گلبرگ شکوفه گیلاس و یک پسته را انتخاب کردم.” و برای افزایش خلاقیت خود ، لذت بردن از دانه تونکا و بنزوئین ، نرمی نعناع هندی و عمق چوب صندل را اضافه کرد. این عطر حساس و شیک در پشت هر زنی که از آن استفاده می کند سیلی منحصر به فرد و درخشان به جا می گذارد.

Mercedes Benz Woman In Red 1 - عطر زنانه مرسدس بنز وومن این رد 2021

Mercedes Benz Woman In Red

تمرکز بر یاسمن عربی…

این یکی از قدیمی ترین گلهایی است که بشر کشت کرده است. بومی استان تامیل نادو در هند ، یاسمن عربی به طور سنتی به عنوان تزئین شخصی ، برای ایجاد گلدسته های خوش آمدید و به عنوان هدیه در معابد استفاده می شود. برای حفظ قدرت بوی آن ، جوانه ها با دست در صبح زود برداشت می شوند و روی زمین پخش می شوند ، جایی که کارگران قبل از استخراج جوهر منحصر به فرد خود شکوفه جوانه ها را مشاهده می کنند.

Mercedes Benz Woman In Red 3 - عطر زنانه مرسدس بنز وومن این رد 2021

Mercedes Benz Woman In Red

بطری عطر زنانه مرسدس بنز وومن این رد، یک شیء آرزو است که شکل منحنی پیشینیان خود را بازتولید می کند ، اما رنگ قرمز و درخشندگی فوق العاده براق دارد. مانند لب های قرمز شور ، نام عطر را تکرار می کند. در مرکز آن لوگوی نام تجاری برجسته با علاقه به عطرسازی قرار دارد. مرسدس بنز یکی دیگر از موارد ضروری را به این مجموعه اضافه کرده است که زیبایی زنان را جشن می گیرد. جدیدترین عطر خط مرسدس بنز زن ، وومن این رد، در حال حاضر به صورت ادو پرفیوم ۳۰میل ، ۶۰میل و ۹۰میل در فروشگاه های داگلاس موجود است.

الموندو
عطر آون اتراكشن وان فريش و وان اینتنس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *