دانستنی های عطر

عطر ادکلن میکا د اورو والمونت

Mica D'Oro Valmont for women and men

در حالی که روز ولنتاین نزدیک است ، گروه والمونت عطر و بویی جدید و احساسی را برای مجموعه استوریز ونزوئیایی خود معرفی می کند. تصور شده توسط صاحبان والمونت ، سوفی و ​​دیدیه گویون ، هر رایحه استوریز ونزوئیایی چشم انداز آنها از ونیز مدرن و گیرا را نشان می دهد. هر بطری مجلل منحصر به فرد است و دارای ماسک دمیده شده در شیشه مورانو است که توسط دیدیه طراحی و توسط شیشه ساز استاد لئوناردو سیمونلین طراحی شده است

با الهام از دریانوردان ونیز ، عطر جدید میکا د اورو دارای نت هایی از رم ، خامه شانتیل و وانیل است – نوعی خوشبختی برای اغوای با رایحه ای فریبنده که به دلیل ترکیبات ، طراحی و مواد اولیه شگفت انگیز است.

Mica DOro Valmont for women and men 2 - عطر ادکلن میکا د اورو والمونت

Mica D’Oro Valmont for women and men

“متناوب بین انحطاط و انحطاط ، میکا دورو لذت جادوگری را جشن می گیرد ، بیش از حد تعالی می ورزد و به طرز خطرناکی با هوس معاشقه می کند. ما این عصاره را با روحیه ای پرشور و با نشاط ، احساسی از اعتیاد به شدت ناشی از کازینو دل ریدوتو در ونیز ، طراحی کردیم. من به شما تفسیری از این مکان ممنوع ، جهانی و کاملاً مغناطیسی می دهم. “سوفی گیلون ، مدیر عامل شرکت والمونت می گوید.

Mica DOro Valmont for women and men 3 - عطر ادکلن میکا د اورو والمونتMica D’Oro Valmont for women and men

عطر ادکلن میکا د اورو والمونت

نت آغازی: رام (عرق نیشکر)

نت میانی: کرم شانتیلی

نت پایانی: وانیل

Mica DOro Valmont for women and men 4 - عطر ادکلن میکا د اورو والمونت

میکا د اورو با انحطاط اعتیاد آور توجه شما عزیزان را به خود جلب می کند و با قیمت ۵۴۰ دلار با قیمت ۵۴۰ دلار به فروش می رسد.

الموندو
آیا باید هر روز همان عطر را بزنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *