دانستنی های عطر

عطر میلر هریس ریویری دی برگاموت

خانه عطر و طعم بریتانیا ، رهوری دو برگاموت ، عطری تازه مرکباتی ، معطر و چوبی را به مجموعه ادیشنز اضافه کرده است. ترنج خیره کننده ، رزماری معطر و گیاهی و وتیور خشک ، خاکی ، چوبی و دودی از هائیتی از ویژگی های اصلی این ترکیب جدید است.

عطر و بوی آن از جو آرام صبح های تابستان الهام گرفته است ، در آرامش غوطه ور می شود ، از هوای گرمتر لذت می برد ، از فضاهای خصوصی به دنبال خوش بینی است ، و عطر گیاهان باغ را در هوا می پیچاند. برای این منظور ، میلر هریس می خواست روی نکات مثبت تابستان سال گذشته مانند باغ ها و فضای سبز خانه های ما ، فرهنگ موسیقی ، پادکست ها و کتابها تمرکز کند.

این توسط عطر ساز امیلی بوژ ساخته شده است ، که با گوش دادن به موسیقی که تیم میلر هریس در هنگام ایجاد این ترکیب با او سرپرستی کرده است ، الهام گرفته است تا “خاطره ای از صبح های سعادتمندانه را که با نور و سایه ، موسیقی و کلمات احاطه شده است ، به ثبت برساند. “

این ترکیب از غلظت زیاد ترنج در منطقه کالابری و همچنین نارنگی طبیعی ساخته شده است. نت های اضافی شامل پرتقال ، ریحان ، درمنه ، گل شمعدانی ، چرم و خزه است. اسطوخودوس ، گشنیز ، برگ سرو و رزماری یک قلب معطر را تشکیل می دهند. پایه چوبی و خاکی شامل وتیور ، پچولی و چوب صندل است.

الموندو
معرفی عطر ادکلن ایلا کی رز د پوشکار

Rêverie de Bergamote Miller Harris for women and men 3 - عطر میلر هریس ریویری دی برگاموت

Miller Harris Rêverie de Bergamote

میلر هریس ریویری دی برگاموت

بالا: ترنج ، پرتقال ، نارنگی ، ریحان ، درمنه

قلب: اسطوخودوس ، گشنیز ، رزماری ، شمعدانی ، چرم ، برگ سرو ، تره فرنگی

پایه: چوب صندل ، وتیور ، پاچولی ، خزه

عطر ادکلن میلر هریس ریویری دی برگاموت به صورت ادوپرفیوم ۵۰ و ۱۰۰ میلی لیتری در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *