دانستنی های عطر

عطر زنانه دیور میس دیور ادوپرفیوم ۲۰۲۱

عطر زنانه دیور رینونتز میس دیور ادو پرفیوم برای سال ۲۰۲۱
Miss Dior Eau de Parfum (2021) Dior for women
توسط الموندو

عطر میس دیور از خانه دیور تناسخ های زیادی را تجربه کرده است. آخرین نسخه آن نسخه ۲۰۱۷ بود. عطر جدید میس دیور در سپتامبر ۲۰۲۱ به بازار می آید که به عنوان تولد دوباره این عطر سرشار از عشق و امید اعلام شده است. میس دیور اصلی در سال ۱۹۴۷ به عنوان عطری که نشان دهنده امید و شادی پس از یک دوره تاریک جنگ بود ، به بازار عرضه شد. در آن زمان این عطر مترادف با شادی دوباره ، شعر و هماهنگی برای کریستین دیور بود. از آن زمان ، خانم دیور ما را دعوت می کند تا از عشق و زیبایی جهان ، همانطور که خانه می گوید ، شگفت زده شویم.

Miss Dior Eau de Parfum 2023 Dior for women - عطر زنانه دیور میس دیور ادوپرفیوم 2021

رایحه عطر جدید میس دیور ۲۰۲۱ بر اساس نت گل رز سنتیفولیا با عسل و نت های فلفلی آن ساخته شده است که بر قلب مخملی بسیار خامه ای حاکم است. این گل با سوسن دره تازه ، گل صد تومانی و نت های پودری عنبیه دوزی شده است. پایه دارای رایحه چوبی ، خاکی و وانیلی است. عطر جدید مانند یک “millefiori” بویایی است که به نظر می رسد گلهای بی شماری را در رنگهای بی پایان حمل می کند.

ادکلن میس دیور (۲۰۲۱) توسط فرانسوا دماچی عطرساز داخلی دیور امضا شده است. او گفت گل رز در این نسخه کمی تندتر است و عطرهای میوه ای زردآلو و هلو را به آن اضافه کرد. “همه حس های ما با حساسیت دسته گل جدید ادو پرفیوم میس دیور بیدار می شود. این رایحه گل رزهای مخملی و حسی را جشن می گیرد-که توسط یک زنبق دره تازه و یک گل صد تومانی تیز-با یک زنبق پودری پوشانده شده است.” -.

الموندو
عطر ادکلن ال ارکسترا آمبر سلو

Miss Dior Eau de Parfum 2021 Dior for women - عطر زنانه دیور میس دیور ادوپرفیوم 2021

برند دیور
عطار فرانسوا دماشی
سال عرضه ۲۰۲۱
گروه بویایی شرقی گلی
کشور مبدأ فرانسه
مناسب برای بانوان
اسانس اولیه زنبق ، گل برف ، گل صدتومانی
اسانس میانی رز ، هلو ، زردآلو
اسانس پایه دانه تونکا ، لوبان ، مشک ، وانیل ، چوب صندل سفید

بازیگر زن ناتالی پورتمن مجدداً به عنوان سفیر این خط عطر انتخاب شده است. او از سال ۲۰۱۱ با انتشار مجدد میس دیور چری چهره خانم دیور بود. او این عطر را به wwd توصیف کرد: “هنوز وجود گل رز بسیار اهمیت دارد.” “اما پس از آن نیز خاکی بودن آن بسیار زیاد است. فکر می کنم شما در فیلم نیز آن را احساس می کنید. با نت های بالای گل احساس بودن در جنگل می کنید. و من فکر می کنم شخصیت آن نیز بسیار مهم است. شما این عشق و حساسیت و وحشی بودن را حس خواهید کرد ، و چیزی کاملاً پایه دار و درگیر با طبیعت را خواهید داشت ،حسی بسیار واقعی. “

Miss Dior Eau de Parfum 2022 Dior for women - عطر زنانه دیور میس دیور ادوپرفیوم 2021

ادوپرفیوم میس دیور ۲۰۲۱ با یک کمان ارتفاعی جدید از پارچه پوینارد با مجموعه ای منحصر به فرد از گل تزئین شده است. زیر بطری ، نقوش نمادین خانم دیور در شیشه حک شده است. این عطر به صورت ۳۰ ، ۵۰ و ۱۰۰ میلی لیتر ادو پرفیوم موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *