دانستنی های عطر

عطر زنانه گرلن میتسوکو ابسولو ۱۷

عطر زنانه گرلن میتسوکو ابسولو ۱۷
Mitsouko Absolu 17 Guerlain for women
توسط الموندو

نسخه منحصر به فرد و مجلل جدید از خانه گرلن ادای احترام به میراث آنها و همچنین همکاری با هنرمند جوان فرانسوی Jeanne Briand است که به دلیل پردازش شیشه اش مشهور است.

Mitsouko Absolu 17 Guerlain for women 3 - عطر زنانه گرلن میتسوکو ابسولو 17

گرلن میتسوکو ابسولو ۱۷ یک نسخه محدود از عطر میتسوکو است. نسخه اصلی در سال ۱۹۱۹ توسط ژاک گرلن و با الهام از قهرمان مشهور رمان La Bataille توسط کلود فریر الهام گرفته شد. برخی از افراد مشهور ظاهراً این عطر را استفاده کرده اند مانند از اینگرید برگمن ، چارلی چاپلین ، والیس سیمپسون و پرنسس دایانا.

Mitsouko Absolu 17 Guerlain for women - عطر زنانه گرلن میتسوکو ابسولو 17

ترکیب جدید توسط تیری واسر و دلفین جلک امضا شده است ، آنها دیدگاه و تفسیر مجدد خود را از عطر کلاسیک چای میوه ای ، اولین در نوع خود ارائه کردند. اسانس ترنج در دوز زیاد با فلفل صورتی ترکیب می شود. نت هلو ، مشخصه اصلی ، با زردآلو جایگزین شده است. همچنین رز مطلق و توافق عنبیه وجود دارد. “هفده” در نام ، شماره ای است که هنرمند روی انگشتان خود خالکوبی کرده است. این یک عدد فرد و تعدادی عدم تقارن است که نقش مهمی در زیبایی باغ های ژاپنی ایفا می کند. انتخاب میتسوکو به عنوان منبع الهام نیز از اهمیت نمادین خاصی برخوردار است. این نماد مطلق برای همه عطرسازان است.

Mitsouko Absolu 17 Guerlain for women 1 - عطر زنانه گرلن میتسوکو ابسولو 17

بطری شیشه ای سیاه که پس از تاریکی به رنگ آبی می درخشد ، حاصل کار فیزیکی این هنرمند در تونل هوایی فرانسه است. ساخت آن پنج روز طول می کشد. کلاه با مهر طلا و منگوله ابریشمی مشکی مزین شده است. این عطر در جعبه جواهرات مخصوص عرضه می شود. فقط هشت قطعه از عطر جدید موجود است. میتسوکو ابسولو ۱۷ از اکتبر ۲۰۲۱ در بوتیک های گرلن در حجم ۳۰ میلی لیتر و ۴۷۵ میلی لیتر (قیمت ۱۲۰۰۰ یورو) در دسترس است.

الموندو
آفرودیت و دیونیسیو از تیزیانا ترنزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *