دانستنی های عطر

عطر بایردو میکسد اموشنز

با استفاده از فلسفه عطر ادکلن بایردو در ترجمه خاطرات پراکنده و ایده های انتزاعی به رایحه ها ، نسخه جدید ، عطر بایردو میکسد اموشنز ، نمایانگر طرحی بویایی از وضعیت روحی و جمعی فعلی ما است ، همانطور که از مارک می گویند. بن گورهام اعلام کرد: “ما در شیوه بطری بخشیدن احساسات هستیم. امیدوارم که مردم برچسب را بخوانند و در ساده ترین حالت با آن احساسات ارتباط برقرار کنند و سپس چیز عمیق تری را برای ارتباط با هم قرار دادن بین افراد آشنا و ناآشنا پیدا کنند.” ، بنیانگذار و مدیر خلاق بایردو.

Mixed Emotions Byredo for women and men 2 1 - عطر بایردو میکسد اموشنز

Mixed Emotions Byredo for women and men

عطر بایردو میکسد اموشنز

عطر بایردو میکسد اموشنز به عنوان عطری توصیف می شود که منعکس کننده ماهیت زمان ما است: ترکیبی از فراز و نشیب ها ، یک واقعیت ناپایدار و یک جهان در حال تغییر. با بررسی دوگانگی ها و ناهماهنگی ها ، عطر بایردو میکسد اموشنز شناخته شده و غیر منتظره را برای ایجاد عطر و بویی منسجم در تضادهای آن مقایسه می کند.

Mixed Emotions Byredo for women and men 1 - عطر بایردو میکسد اموشنز

نت های راحت مات و شیرینی شدید توت سیاه منجر به آرامش بخشیدن چای سیلان و ترکیب مصنوعی برگ بنفشه می شود. پایه چوبی “راحتی” را با نت های پاپیروس و توس فراهم می کند.

عطر بایردو میکسد اموشنز

بالا: توت سیاه ، جفت

قلب: چای سیلان ، برگ بنفشه

پایه: توس ، پاپیروس

بن گورهام با Fenn O’Meally ، که کارگردانی کمپین تبلیغاتی جدید را بر عهده داشت ، همکاری کرد. عطر بایردو میکسد اموشنز در ادوپرفیوم ۵۰ و ۱۰۰ میلی لیتری موجود است.

الموندو
شعمدانی عطری لطیف و آندروژن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *