دانستنی های عطر

عطر پالو سانتو میزو Mizu PaloSanto ، ساده ولی قدرتمند

ما اغلب راه های خود را از طریق عطرها با ایده های نسبتاً مشخص در مورد بوی عناصر طبیعی خاص می یابیم. خوب است که این ایده ها به چالش کشیده ، گسترده تر  و عملی شوند. چوب پالو سانتو که اصطلاح شناسایی دو گونه مختلف درخت پالو سانتو و گایاک است ، چنین بویایی دارد. مورد دوم بیشتر با چوب واریته همراه است و باعث ایجاد روایح چوبی ، ذغال سنگ ، گایاکول و سایر رزین هایی می شود که برای اهداف درمانی و تشریفاتی مورد استفاده قرار می گیرند و بوی مشخصی دارد. چیزی بین چوب معطر ، روغن گیاهی (مانند روغن زیتون) و دود. همه این وجه ها به جای اینکه به روشی خالص و خطی به سمت بالا بپیوندند ، در ابرهای بوی چرخانده می شوند که مشخصاً می گوید “پالو سانتو ” این بوی مرموز است که با قلم موی محصور کننده مریم گلی ، و اسطوخودوس متیولیک ​​را در ذهن به تصویر می کشد.

Mizu s Palo Santo Powerful Simplicity 2 - عطر پالو سانتو میزو Mizu PaloSanto ، ساده ولی قدرتمند

من به تازگی بوی عطر پالو سانتو را ، ساده و قدرتمند نشان دادم که  در حین سادگی ، عصب را تحریک می کند. این تقریبا یک فریبنده ی  ساده است. از خودم سوال کردم که چه عناصری برای ایجاد چنین بوی جذاب ، محکم ، پر و قوی در پالو سانتو ترکیب شده ، اما پالت مهار شده و پالایش شده است. فقط کافی است تا جنبه های خاصی از چوب را با شخصیت فردی ، برجسته کنید. این عطر  پالو سانتو است که توسط  برند میزو (Mizu) ساخته شده است ، خانه ای با رایحه طبیعی که در کاونتری ، رود آیلند ، ایالات متحده واقع شده است. میسون هایینی، عطر و ادکلن ، عطرهای اسپری و شمع های معطر ایجاد می کند که تلاش می کنند، ما را به دنیای طبیعی وصل کنند. برای ایجاد فضایی که حواس را بیدار کند، با ذهنیت دستکاری شده است.

الموندو
عطر بایردو میکسد اموشنز

Mizu s Palo Santo Powerful Simplicity 3 - عطر پالو سانتو میزو Mizu PaloSanto ، ساده ولی قدرتمند

عطر و ادکلن پالو سانتو میزو، برای کسانی که قبلاً از بوی پالو سانتو لذت برده اند و  از بوی مفرد و تقریباً خاص آن آگاه هستند، یک رایحه چوبی سبز ، روغنی ، خاردار اما خشک که حس طبیعی دود در آن ایجاد شده است بافت ها برخی از حقایق جالب دیگر ، چوب به منظور ایجاد نقاشی به ذغال فوق العاده تبدیل می شود و می تواند یک روایح دودی طبیعی باشد ، بنابراین ایده تحول از طریق آتش بخشی از هویت آن است. برند میزو، عطری از پالو سانتو ساخته است که با تکامل ملایم خود در طول زمان و با قدرت بی نظیر مواد طبیعی ، غافلگیر کننده است. تصور می شود که عطرهای طبیعی بعضی اوقات از ماندگاری بسیار کمتری نسبت به عطرهای مصنوعی برخوردار هستند (یا عطرهای مصنوعی و مصنوعی مختلط ، که اغلب برای اکثر عطرهای طعم دار وجود دارد.) اما برخی از اجزای طبیعی قدرت خود را دارند. روغن پالو سانتو یکی از روغنهای بسیار معطر و رایج است ، و هائینی تصمیم گرفت که استفاده از آن را در آفرینش عطرهایش از دست ندهد. در اولین اسپری ، کاملاً در تمام صورت های پالو به کار رفته شده است. شما رایحه های بویایی مریم گلی بنفش ، گریپ فروت ، فلفل سبز و حتی درخت سرو را بو می کنید. این یک کیفیت درمانی ، متمرکز ، درمانی است که به زودی جای خود را به چیزی گردتر ، پر جنب و جوش و لایه باز می دهد.

Mizu s Palo Santo Powerful Simplicity 1 - عطر پالو سانتو میزو Mizu PaloSanto ، ساده ولی قدرتمند

مرکز عطر از برگ دارچین (بویی که با پوست درخت دارچین با گلاب) و وانیل ماداگاسکار پیوند می خورد. ترکیب این سه مورد برای بینی من غیر معمول است و تشخیص تفاوت میان نت ها بسیار دشوار است . آنها در اطراف این ایده اصلی پالو سانتو با یکدیگر ادغام و از هم جدا می شوند ، اما گویی این یک سنگ گوهر است و اینها انعکاس نور  هستند. پایه ی پایانی وتیور در اینجا کمی نبوغ گرایانه است، زیرا این پالت پراکنده را در تعادل غیرمنتظره ای نگه می دارد ، جایی که شاید ذهن، چوب صندل یا چوب بلوط برای رسیدن به شیرینی تیره تر رسیده است. خس خس می تواند ویژگی های بسیاری داشته باشد. چمن ، ریشه دار ، دودی ، عطر یونجه. همچنین دارای شفافیت گاز مانند است ، بنابراین ماده ای وجود دارد اما به سایر بوها اجازه می دهد تا از طریق آن نفس بکشند. خس خس و وانیل به آرامی روی پوست کمرنگ می شوند و باقیمانده ملایمی از پالو پالو که آنها را نزدیک می کند همراه خواهد شد.

الموندو
جذاب بودن چگونه تعریف می شد؟ ژوان ماسک مخصوص مردان

Mizu s Palo Santo Powerful Simplicity 6 - عطر پالو سانتو میزو Mizu PaloSanto ، ساده ولی قدرتمند

عطرهای پالو سانتو، بخشی از یک خانواده در حال رشد هستند و معدودی از آنها به عنوان نمونه های عالی هستند. لابرادوریت اولیویه دوربانو یک سانتوی حیوانات با لمس مرزنجوش و عنبر و هل است. پالو سانتو به خودی خود گرچه دارای مشخصات بیشتری در عطرها است ، عنصری که این روزها به دلیل کمبود آن به طور فزاینده ای مورد بحث قرار می گیرد. همانطور که هایینی درباره پالو سانتو مورد استفاده در عطرهای خود می گوید: “سالها پیش به جستجوی بهترین روغن پالو سانتو که بودم … سرانجام ، من یک مزرعه کوچک در اکوادور پیدا کردم که فقط از درختان مرده یا افتاده پالو سانتو استفاده می شد. این اسانس اکثیری ، شیرین و رنگی که به طور تقطیری و  پایدار تهیه می شود.  بدانید که، حتی درختان سقوط شده نیز می توانند چنین ذات ریز و دلپذیری را به وجود آورند.

Mizu s Palo Santo Powerful Simplicity 4 1 - عطر پالو سانتو میزو Mizu PaloSanto ، ساده ولی قدرتمند

برند میزو، همچنین روغنهای عطر ایجاد می کند ، تعدادی از آنها را، من بو کرده ام و بسیار جالب توجه هستند مونرک (مونارچ) عطری است چوبی غنی و تند با شکوفه های معطر. عطر گل نیلوفر آبی و اسمانتس است ، برگ بنفشه ، شکوفه یاس ، وتیور .

پالو سانتو، برای کسانی که علاقه مند هستند با این چوب مقدس آشنا شوند ، این مکان بسیار خوبی برای شروع است ، اما شما همچنین می فهمید که در حال بو کردن یک درمان بویژه واضح و بدون عارضه با بوی آن هستید ، کامل با دود ، برگ های سبز و منتول اما مطمئناً این چیزی بیش از مطالعه چوب پالو سانتو نیست.این یک عطر الهام بخش است که برای یافتن صدای خود از طریق چنین درخت خاص اتفاق می افتد. این از همه شاعرتر است زیرا رایحه ی  آزاد شده در شاخه های افتاده مانند ققنوس است.

الموندو
عطر حسی کدام عطر را اغوا کنیم؟

 

مترجم: زهرا حکیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *