دانستنی های عطر

عطر ادکلن د هارمونیست مون گلوری

ماه طلوع کرده است : عطر ادکلن د هارمونیست مون گلوری

Moon Glory The Harmonist for women and men

مارک عطر و ادکلن لوکس د هارمونیست که از اصول فنگ شویی ، هماهنگی و رفاه برای تطبیق رایحه استفاده می کند ، مجموعه جدیدی را در مارس سال ۲۰۲۰ راه اندازی خواهد کرد. مون گلوری اولین عطر آن است که مجموعه پریکوال کالکشن نام دارد در این مجموعه یک گل کهربا است که کاملاً آن لحظه را دقیقاً پس از غروب خورشید و قبل از سقوط شب ثبت می کند. این از رایحه مست کننده گل ها در هنگام غروب در هاوایی الهام گرفته شده است.

پرچم مات سرامیکی قابل تعویض با درخششی نقره ای با هلال ماه و ستاره های چشمک زنی آراسته شده است. این مجموعه توسط دکتر وو ، هنرمند خال کوبی طراحی شده است و هر جعبه با مدالیون شماره دار مخصوص مجموعه خود همراه با نام خود در آن قرار دارد.

Moon Glory The Harmonist for women and men 3 - عطر ادکلن د هارمونيست مون گلوری

نت ها
یاس هاوایی ، یلانگ-یلانگ ، لیچی
ملکه شب ، گل شیشه ، عسل ارگانیک
هینوکی وود ، پرو بلسم ، چوب صندل استرالیا

مون گلوری دارای موادی است که انرژی یین را منعکس می کنند. “هر عطر توسط د هارمونیست جنبه هایی از دوگانه یین و یانگ و پنج عنصر را شامل می شود: آب ، خاک ، چوب ، فلز و آتش – که کشف و بیان شخصی را ترغیب می کند … با انتشار جریان نهایی انرژی برای تقویت هماهنگی شخصی شما ، مجموعه هارمونیست همیشه روح و جسمی را که بدنبال آن هستید برای شما به ارمغان می آورد. “

الموندو
معرفی عطر زنانه دیور هیپنوتیک پویزن

مون گلوری عمدتا یلانگ عسلی است (این دو نت بسیار خوب یکدیگر را تقویت می کنند) و دارای پایه چوب صندل صاف بر روی پوست و بینی من است – اما همه ما می دانیم: (مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد)! به دنبال میوه لنج و روشن و درخشان در بالای آن ، یک شیرینی از بادام وجود دارد و به دنبال آن به تدریج یک حس چرب و شور؟ بینی ام شکسته است ؟! به نظر می رسد که رایحه عسل بینی من بیشتر از عسل “فرآوری شده” یک عسل “خامه ای” است. این رایحه شیرین است ، اما خیلی زیاد نیست و یک نتی را حفظ می کند که باعث بالا رفتن یلانگ-یلانگ می شود. در نهایت این عطر و بوی آرام و دنج نرم می شود.

Moon Glory The Harmonist for women and men 2 - عطر ادکلن د هارمونيست مون گلوری

نت های میانی یلانگ-یلانگ عسلی تقریباً تمام روز دوام می آورند. پایه آن یک چوب صندل صاف و دوست داشتنی است که دارای نت چوبی است. طول عمر آن بیش از ۸ ساعت است. ؟! هارمونیست مون گلوری در تاریخ ۹ مارس ۲۰۲۰ در دسترس خواهد بود. آن را در بوتیک های هارمونیست در پاریس و لس آنجلس ، TheHarmonist.com ، برگدورف گودمن ، bergdorfgoodman.com و neimanmarcus.com پیدا کنید. یک بطری اسپری ۱.۷ fl oz / 50 ml با قیمت ۳۳۶ دلار فروخته می شود.

با همه اخبار جدید در شبکه های اجتماعی در TheHarmonist @ همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *