دانستنی های عطر

عطر زنانه جولیت هز ا گان ماسک انفیزیبل ۲۰۲۰

عطر زنانه جولیت هز ا گان ماسک انفیزیبل ۲۰۲۰

برند عطر ادکلن جولیت هز ا گان ، به تازگی پس از تب رژ لب در ماه مه گذشته از دومین معرفی سال خود رونمایی کرده است. این بار ، با عطر  ماسک انفیزیبل ، خانه به افق های کرکی بیشتری نزدیک می شود ، رایحه مشک برای عطر سازی ، بسیار ضروری است.

رومانو ریچی ، بنیانگذار مارک تجاری ، می خواست از طریق این عطر جدید ، به محض اینکه عطر از بین برود ، چالش نشان دادن نت پایه اصلی ، مشک را بپذیرد. چالشی که در آن احساس می کند موفق شده است ، زیرا نتیجه آن عطری است با بوی “پوست تمیز ، شروع به کمی عرق کردن”. وی آن را “موجودی زیبا و نفسانی” می نامد ، جایی که مشک با یاسمن مطلق و گل آلی از گل پنبه پوشیده است ، تا تفاوت های ظریف ابریشمی و اعتیاد آور خود را افزایش دهد.

Musc Invisible Juliette Has A Gun for women 3 - عطر زنانه جولیت هز ا گان ماسک انفيزيبل 2020

Musc Invisible Juliette Has A Gun for women

هرم بویایی

  • برترین ها: یاس مطلق
  • قلب: گل پنبه
  • پایه: مشک سفید

 

Musc Invisible Juliette Has A Gun for women 2 - عطر زنانه جولیت هز ا گان ماسک انفيزيبل 2020

روشی دیگر که رومانو ریچی رویای (ماسک انفیزیبل) Musc Invisible   را می دید این بود که تصور کند “به اندازه شلوار جین مورد علاقه شما” ظریف و راحت باشد ، و این در واقع تمام جذابیت مشک است. این نوازش احساسی و مخملی که کاملا پوست شما را بغل می کند. بنابراین ، رایحه ای با رنگ های خامه ای. در هر شرایطی پوشیدن آسان است ، مانند پوست دوم ، و به همان اندازه نرم ، به همان اندازه دنج که نفسانی است.

الموندو
عطر ادکلن دیپتیک اورفئون

برای برانگیختن بصری نوازش نرم و لطیف آب میوه ، بطری عطر، شگفت انگیز  و هنری ، گرافیکی و بدون سر و صدا را با یک شیب مایل به آبی کمی “ابری” جلوه گری می کند

عطر زنانه ماسک انفیزیبل،  از ماه اکتبر سال ۲۰۲۰ جهت خرید به بازار عرضه شده است.

 

مترجم: زهرا حکیم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *