دانستنی های عطر

عطر مای جو جو ایندولت پاریس

مای جو-جو: عطری جدید با ایندولت پاریس
My Ju-Ju Indult for women and men

توسط  الدومو

برند عطر نیچ پاریسی ایندولت پاریس به تازگی عطر جدید خود را معرفی کرد که برای پیش خرید موجود است. پس از بیش از سه سال کار فشرده روی فرمول با عطرساز خارق‌العاده ناتالی فایستاور، ایندولت پاریس فصل جدیدی از تاریخ خود را با عطر جدید مای جو-جو باز می‌کند. این برند این عطر را به عنوان «عطری خارق‌العاده، ترد و سفید گلی با رنگ‌های وانیلی گرم و قهوه» توصیف می‌کند.

لغت جوجو معانی مختلفی دارد. این لغت می تواند یک سیگار ماری جوانا (mariJUana) یا سبک موسیقی محبوب نیجریه باشد، می تواند کلمه ای باشد که کسی را توصیف می کند که بسیار بامزه است، و همچنین یک حال و هوا یا هاله خوب یا بد، یک طلسم یا طلسم خاص شانس، یا حتی – مردمی پزشکی باشد!

ایندولت پاریس از جوجو به روشی که آفریقای غربی استفاده می کنند استفاده می کند، که ریشه در اعتقاد معنوی به فتیش ها و طلسم هایی دارد که دارای یک قدرت ماوراء طبیعی برای خوش شانسی هستند. کلمه “جوجو” در قرن هفدهم در زبان یوروبا ظاهر شد و به معنای “اسباب بازی است”، “بازی” (احتمالاً از کلمه فرانسوی “joujou” است). نسخه دیگر این است که این کلمه از کلمه “djudju” در زبان قبیله هاوسا گرفته شده است که به معنای “فتیش” یا “روح شیطانی” است – این نسخه با جادوی عامیانه آفریقا مرتبط است.

My Ju Ju Indult Paris - عطر ماي جو جو ايندولت پاريس

Indult perfumes and colognes

این روزها، «جوجو» شیئی است که به آن قدرت جادویی و نوع خاصی از جو و انرژی داده شده است. بسیاری از هنرمندان این کلمه را در دنیای غرب محبوب کردند. اما برای ایندولت پاریس، این اصطلاح معنایی کاملا شخصی دارد.

الموندو
عطر زنانه دیور میس دیور ادوپرفیوم 2021

«طبق فلسفه جوجو، دو موجودی که در تماس هستند، ویژگی‌های مشابهی به دست می‌آورند که حتی در صورت جدایی نیز باقی می‌مانند.

“این به راحتی به پیوند بین افراد ترجمه می شود و در مورد ما بیشتر تقویت می شود، زیرا کلمه Ju-Ju برای ما بسیار شخصی است: Ju-Ju مخفف انگلیسی نام فرزند صاحب برند ما است که می خواست ایجاد کند. رایحه ای که می تواند مناسب آنها باشد.با این دو مفهوم در هم تنیده، اساسا، مای جو-جو برای ما مخفف ‘My Magic’ است.

New Perfume by Indult Paris - عطر ماي جو جو ايندولت پاريس

My Ju-Ju Indult for women and men

با توجه به نیاز به جادوی روزانه برای زدن روی پوست، ما روی فرمولی کار کردیم که روشن و پر جنب و جوش و در عین حال کمی مرموز و اسرارآمیز باشد. دهانه آن با گل های سفید ترد و نت های تازه مرکبات به اندازه قهوه و وانیلی که در پایه عطر پنهان شده است فوق العاده هستند. ساختار بویایی مای جو-جو به شما این امکان را می دهد که این نت ها را از بالا تا پایه را تجربه کنید، همانطور که عطر با آن ترکیب می شود.
مای جو-جوبوی جادوی بدون جنسیت است، یک طلسم بویایی که باید هر روز زده شود تا برای هرکسی که قبول دارد به آن ایمان داشته باشد، خوش شانسی بیاورد. این عطری است که قرار است در تمام روز و هر روز استفاده شود، نوعی عطر ۲۴-۷ است، بنابراین این مفهوم برای عطر کار می‌کند: یک طلسم برای زدن و به شما احساس خوبی می‌دهد. ممکن است باور کردن به آن یک مفهوم کودکانه و سطحی باشد – آیا اجازه می‌دهید روی شما و اطرافیانتان معجزه کند؟

الموندو
عطر ادکلن میکس بار گلس رز

این عطرا در بطری‌های ۵۰ میلی‌لیتری ادو پرفیوم با قیمت ۱۸۰ یورو از طریق وب‌سایت رسمی این برند در دسترس خواهد بود (پیش‌سفارش‌ها اکنون برای ارسال سفارشات در ۲۰ نوامبر ۲۰۲۱ باز هستند). نمونه ها در مجموعه های اکتشافی ۵×۳ میلی لیتری این برند با قیمت ۳۵ یورو موجود هستند.

رایحه: ترنج، نارنگی، فلفل صورتی، زنبق دره، یاس، هل، هدیون، دانه تونکا، وانیل، چوب سدر، خس خس، قهوه، عنبر، مشک.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *