دانستنی های عطر

عطر جو-جو ایندولت مای

به تازگی مجله الموندو از عطر جدید و ششم برند پاریسی Indult با نام My Ju-Ju رونمایی کرد. نام این عطر که از جادوی عامیانه غرب آفریقا به عاریت گرفته شده است، در این مورد نشان دهنده پیوند عاطفی بین پدر و دختر است: صاحب برند، کیم کریستوفر چارلز، عطر جدید را به دخترش که با محبت جو-جو نامیده می شود تقدیم کرد. در خانواده.

عطر جو-جو ایندولت مای

My Ju-Ju Indult for women and men

پنج سال پیش، کیم چارلز در مصاحبه خود گفت که پس از اولین عطرهای فرانسیس کورکجیان، عطرهای دیگر عطرسازان مستقل ممکن است در مجموعه Indult ظاهر شوند. در حال حاضر، عطر جدید My Ju-Ju توسط Nathalie Feisthauer ساخته شده است.

واژه Indult از نظر ریشه‌شناسی، اجازه‌ای خاص است، یک قدم از آنچه معمولاً انجام می‌شود و حتی از آنچه معمولاً مجاز است. در یک کلام در مجموعه این برند هرگونه شوخی مجاز خواهد بود.

My Ju Ju Indult - عطر جو-جو ایندولت مای

اما با رفتارش، رایحه ای ملایم و مطبوع است که محبت را برمی انگیزد، مانند عکسی از بچه گربه ها یا توله سگ ها، یا یک فنجان قهوه در کنار بطری عطر. شیرینی شفاف مرکبات زنبق دره با کنترپوان تند، تبدیل به سیلو قهوه کهربایی با لهجه قهوه و دانه های تونکا…دختری جوان در حال قدم زدن در خیابان های پاریس با دسته گل و یک فنجان قهوه ثابت در دستش

اگر ژان پاتو زنده بود و با تم مدرن عطرهای قهوه همراه بود، می‌توانست چنین رایحه‌ای متراکم و روان و در عین حال خسته‌کننده کهربا گلی را منتشر کند. من می‌توانم Ju-Ju را در مجموعه بار کوکتل جین پاتو تصور کنم (در پایه نمونه‌های کوکتل جین پاتو قدیمی من کهربای کومارین بسیار خشک وجود دارد) و روی کت‌های خز که امروزه مد نیستند. این عطر در هوای خنک و یخبندان ملایم حس خوبی دارد.

الموندو
عطر ادکلن Atelier Vesper

رایحه دودی و چوبی قهوه برشته شده به خوبی با وانیل و کومارین جفت می شود و به جای رایحه چوبی نعناع هندی، ترکیب شده با نت های چوبی خس خس و سدر، در پایه کهربایی کار می کند. قهوه با یک ادویه رزینی هل شروع می شود. هل را بیرون بیاورید و کمی در هاون خرد کنید و قبل از اینکه آتش را روشن کنید همراه با دانه های قهوه بوداده خرد کنید. آب سرد بریزید و قهوه را روی ماسه دم کنید تا کف کند. شیرینی خالص کهربایی شربت وانیل قبل از اینکه قهوه بجوشد با دقت به آن اضافه می شود و تا انتها باقی می ماند. اگر قهوه عالی را معجون جادوگر می دانید، پس این عطر نوعی جادو برای نشان دادن حال خوب است.

My Ju Ju Indult1 - عطر جو-جو ایندولت مای

ناتالی فیشتاور نظرات خود را در مورد این عطر به اشتراک می گذارد: «این عطر نتیجه یک همکاری طولانی مدت با Indult Paris است. این عطر «احساس خوب»، «احساس خاص»، «خودت را بو کن» است. حسی، بدون زحمت ظریف و بسیار اعتیاد آور است. این در مورد ماندگاری طولانی، درخشندگی و “نه شیرین” پوست است که وانیل را لمس می کند. بسیار حساس و درخشان است… بسیار منحصر به فرد و آسان برای پوشیدن! یکی از بهترین ساخته‌های من در تمام دوران.»

My Ju-Ju Indult Paris به صورت ۵۰ میلی لیتر ادو پرفیوم با قیمت ۱۸۰ یورو در وب سایت رسمی این برند موجود است. نمونه‌های این عطر در کیت‌های نمونه ۵×۳ میلی‌لیتری با قیمت ۳۵ یورو موجود است.

رایحه اولیه: ترنج، نارنگی و فلفل صورتی؛

الموندو
عطر ادکلن مشترک لیکوئید ایمجینرز لیکوئید 2020

نت میانی: یاس، هدیون، زنبق دره و هل.

رایحه پایه: وانیل، مشک، عنبر، سدر، دانه تونکا، وتیور و قهوه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *