دانستنی های عطر

معرفی عطر زنانه د مرچنت او ونیز مای پیرلز

معرفی عطر زنانه د مرچنت او ونیز مای پیرلز

مجموعه لا فنیچه یک پروژه عطرسازی هنری است که برند د مرچنت اف ونیز را با یک موسسه مشهور بین المللی ، گران تیترو لا فنیچه، ارتباط می دهد. این دو واقعیت ونیزی شناخته شده در سراسر جهان با تحقیقات مداوم و سرمایه گذاری در زمینه خلاقیت و ظرافت مشخص می شوند. این مجموعه که به طرز شگفت انگیزی انجام شده است شامل دو خلاقیت الهام گرفته از سنت موسیقی تئاتر است عطر لا فنیچه پور فم و عطر لا فنیچه پور هوم که در سال ۲۰۱۶ ارائه شد و امسال با سومین ساخته به نام مای پیرلز، غنی شد.

My Pearls The Merchant of Venice for women 2020 4 - معرفی عطر زنانه د مرچنت او ونیز مای پیرلز

“همانطور که از نامش پیداست ، مروارید منبع الهام این ترکیب بویایی است. گوهر گرانبها ، با ظرافت و درخشش ، نمادی از زنانگی است که توسط سوپرانوهای بزرگی که صحنه فنیچه را لگدمال کرده اند ، مانند ماریا کالاس.  لا دیوین، هنوز بزرگترین سوپرانوی قرن بیستم و نمادی از سبک بی انتها شناخته می شود ، بنابراین برای بزرگداشت او ، گران تیترو لا فنیچه ،یک نمایشگاه دائمی در مورد زندگی او برگزار می کند.

“برای این عطر زنانه محصور در یک بطری ظریف و سنگ فرش ، عطرساز از گرانبهای مروارید برای ادای احترام به تئاتر و ماریا کالاس ، یک مترجم با شخصیت طاقت فرسا که سالهای مهمی را در ونیز گذراند الهام گرفت. مانند پرده های تئاتر ، صحنه را به بطری می گذارند که مانند خواننده ای روی صحنه ایستاده است و در پس زمینه نمایشی از تئاتر وجود دارد. افزودن دو نشان طلایی فنیچه ، در گردن بطری به زیبایی نمایان است.

الموندو
نقد و بررسی عطر گوچی فلورا گورجس گاردنيا ٢٠٢٠

My Pearls The Merchant of Venice for women 2020 3 - معرفی عطر زنانه د مرچنت او ونیز مای پیرلز

“رایحه گل ، پودر و مشک با رایحه های ظریف و نرم گلهای سفید مشخص می شود. شروع کمی پودری جشن مشهورترین اپرای مرتبط با تاریخچه فنیچه است: لا تراویاتا. قهرمان اصلی ، ویولتا ، همچنین توسط کالاس ، در اینجا با انبوهی از بنفشه وحشی یادآوری می شود.

“سپس انفجار دسته گلهای گلهای سفید شیرین کاملاً با وجه های سبز گلبرگ ترکیب شده است که ترکیب را با درخشش روشن می کند.

“سرانجام ، یک پایه خامه ای و گرم عطر را با رایحه های پوششی از دانه تونکا و چوب صندل که با آوازهای مشک با چهره های گل و میوه مخلوط می شوند ، می بندد تا با ظرافت منحصر به فرد ماندگاری ظریف داشته باشد.”

My Pearls The Merchant of Venice for women 2020 2 - معرفی عطر زنانه د مرچنت او ونیز مای پیرلز

بررسی عطر ادکلن تاجر ونیزی مای پیرلز ۲۰۲۰ توسط کارشناسان الموندو:

عطر ادکلن تاجر ونیزی مای پیرلز، اولین بار در سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه شده است. و در خانواده عطری شرقی گلی و چوبی قرار می گیرد. از نت های بکار برده شده در این عطر می توان به برگ و جوانه انگور فرنگی، فلفل صورتی ، برگ بنفشه ، رز ، گل برف ، گل‌های سفید ، دانه تونکا ، چوب صندل سفید ، سدر اشاره کرد

  • نت اولیه: برگ و جوانه انگورفرنگی، فلفل صورتی، برگ بنفشه
  • نت میانی: رز، گل برف، گلهای سفید
  • نت پایه: دانه تونکا، چوب صندل سفید، سدر، گل یاس ماهونیال، ملکول سیلکولاید

عطر ادکلن زنانه د مرچنت او ونیز مای پیرلز ۲۰۲۰

عطر د مرچنت او ونیز مای پیرلز،  موجود در اندازه های مختلف است: ۱۰ میلی لیتر (۲۸ یورو) ، ۵۰ میلی لیتر (۱۲۰ یورو) و ۱۰۰ میلی لیتر (۱۸۰ یورو).

الموندو
معرفی عطر ادکلن زرجف سیو می 2021

 

مترجم: زهرا حکیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *