دانستنی های عطر

عطر و ادکلن ایوروشه مای وانیل گاردن

عطر و ادکلن ایوروشه مای وانیل گاردن
My Vanilla Garden Yves Rocher for women and men

برند فرانسوی لوازم آرایشی گیاهی ایوز، که در سال ۱۹۵۹ در دهکده لا گاسیلی تأسیس شد (آیا می‌دانستید که میسون ایوز راچر را در اینجا در سال ۲۰۱۷ افتتاح کردند، موزه‌ای که به عنوان تجربه‌ای فراگیر و حسی از برند ایوز راچر طراحی شده است؟)، دارای یک سنت است.

برای تعطیلات زمستانی ۲۰۲۱، این برند عطر مای وانیلا گاردن را ارائه می‌کند، خطی که هدف آن ایجاد فضای صمیمی اما جشنی است که ما هر سال مشتاقانه منتظر آن هستیم و رایحه دلپذیر و آرامش بخش وانیل را ارائه می‌کند. این برند با توصیف مای وانیلا گاردن به عنوان یک عطر دلپذیر و میوه ای پرتقال-وانیلی می گوید: «محیران باغ کنجکاو ما شوید، جایی که مسیر عطری فراگیر و کمی شگفت انگیز را کشف خواهید کرد. ادوتویلت با نت های درخشان و تند از شاه توت و پرتقال شروع می شود و در قلب خود را نشان می دهد و رایحه ای از وانیل را در بر می گیرد.

My Vanilla Garden Yves Rocher for women and men 3 - عطر و ادکلن ایوروشه مای وانیل گاردن

My Vanilla Garden Yves Rocher for women and men

نت ها: شاه توت، پرتقال، وانیل

این عطر با نسخه محدود در یک بطری ۱۰۰ میلی لیتری ادو تویلت با قیمت ۲۵ دلار آمریکا عرضه می شود و همچنین در یک مجموعه هدیه همراه با ژل حمام معطر (۲۰۰ میلی لیتر) با قیمت ۲۹.۹۵ دلار عرضه می شود. “هنگام ورود به باغ کنجکاو ایوز راچر، فوراً توسط جادوی مای وانیلا گاردن مسحور خواهید شد. این مجموعه خیره کننده با طراحی رنگارنگ و انعکاس های طلایی خود دو محصول معطر را در خود جای داده است تا وارد آن شوید.!”

My Vanilla Garden Yves Rocher for women and men 2 - عطر و ادکلن ایوروشه مای وانیل گاردن

My Vanilla Garden Yves Rocher for women and men

خط عطر مای وانیلا گاردن را در وب سایت ایوز به همراه بسیاری از ایده های هدیه دیگر برای تعطیلات پیدا کنید!

الموندو
معرفی عطر ادکلن زرجف سیو می 2021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *