دانستنی های عطر

عطر زنانه جیورجیو آرمانی مای وی اینتنس

عطر زنانه جیورجیو آرمانی مای وی اینتنس

My Way Intense Giorgio Armani for women

عطر جدید جورجیو آرمانی ، جیورجیو آرمانی مای وی اینتنس، شما را دعوت می کند تا راه خود را دنبال کرده و افق دید خود را گسترش دهید. این عطر به عنوان یک عطر شکیل و زیبا توصیف می شود که احساسات و تجربیات جدیدی را برمی انگیزد. نسخه تشدید شده آن جیورجیو آرمانی مای وی اینتنس – در تابستان ۲۰۲۱ منتشر می شود.

My Way Intense Giorgio Armani for women 1 - عطر زنانه جیورجیو آرمانی مای وی اینتنس

جیورجیو آرمانی مای وی اینتنس، دسته ای از گلهای سفید را با لبه های چوبی به همراه دارد. ویژگی گلدار تقویت شده این ترکیب ، که توسط عطرساز کارلوس بنایم توسعه یافته است ، با شکوفه پرتقال در قسمت بالا ، تزئین شده با نار’جی تلخ ، و گل مریم مطلق و مرین هندی در قلب ایجاد شده است. پایه عطر شامل یک آکورد چوبی خامه ای است که در وانیل بوربون پیچیده شده است.

My Way Intense Giorgio Armani for women 5 - عطر زنانه جیورجیو آرمانی مای وی اینتنس

جیورجیو آرمانی مای وی اینتنس، توسط بازیگر آمریکایی آدریا آرجونا تجسم یافته است. درپوش بطری عطر آبی و طلایی مخفف یک طلسم است. رنگ سنگ آبی نماد رنگ زمین است ، یک رنگ جهانی که ما را متحد می کند و ما را به سیاره ما متصل می کند. حلقه طلایی نمادی از مسیر منحصر به فردی است که هر یک از ما دنبال می کنیم. این عطر در ادو پرفیوم ۳۰ ، ۵۰ و ۹۰ میلی لیتری موجود خواهد بود. طوری طراحی شده است که می توان آن را باز و دوباره پر کرد. این پر کننده در یک بطری ۱۵۰ میلی لیتری قرار می گیرد که در یک جعبه کاغذی نگه داشته شده است.

الموندو
عطر گوچی هورتوس سنیتاتیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *