دانستنی های عطر

عطر امارات پراید پرفیومز مای استریس رز

امارات پراید پرفیومز مای استریس رز
Mysterious Rose Emirates Pride Perfumes for women and men
توسط الموندو

امارات پراید پرفیومز، خانه عطرسازی مجلل امارات، جدیدترین عطر خود را با نام مای استریس رز معرفی کرد. زیبایی بی انتها و جنبه های غنی گل رز، “ملکه همه گل ها” را جشن می گیرد. جدیدترین عطر یک خلق بسیار خاص برای این برند است، “دسته گلی معطر متشکل از گلهای رز تیره بلغاری که بیانگر عمق و استحکام پیوند و عشق بین ما و مشتریانمان است.”

Mysterious Rose Emirates Pride Perfumes for women and men 3 - عطر امارات پرايد پرفيومز ماي استريس رز

با جدیدترین رایحه “امارات پراید ما را به کشوری زیبا و داستانی زیباتر می برد که توسط ملکه رز روایت می شود که هر سال در بلغارستان به عنوان زیباترین فردی که روز گل رز را جشن می گیرد تاج گذاری می کند که هر سال برگزار می شود.

از آنجایی که تنها یک ملکه وجود دارد، امارات پراید تصمیم گرفت عطر مای استریس رز را به عنوان یک عطر مستقل و همچنین نمایش گروهی از رایحه های رز که مانند آب و هوا در کوه های بلغارستان که ۱۶ بار تغییر می کند، ارائه کند.”

Mysterious Rose Emirates Pride Perfumes for women and men 2 - عطر امارات پرايد پرفيومز ماي استريس رز

غنا و زیبایی رزهای تیره بلغاری با آکورد هلو مخملی و نت های ظریف و پودری ظریف در دهانه آن متمایز شده است. شهد آبدار هلو از دسته گل رز که روی تخت چوبی گذاشته شده است، با وجوه قوی و چرمی حمایت می کند. لمس اسرارآمیز توسط بخور ارائه می شود، با آغوش دودی و صاف آن. عطرساز این آهنگ حمید مرآتی کاشانی است.

Mysterious Rose Emirates Pride Perfumes for women and men 4 - عطر امارات پرايد پرفيومز ماي استريس رز

نت آغازین: نت هلو و پودری
نت میانی: رز بلغاری
نت های پایه: عود و بخور

الموندو
عطر ادکلن لس ليكويدز ايمجينريز بلانچ بتي

رز اسرارآمیز پراید امارات با قمقمه‌ای به شکل امضاهای مجموعه وارد می‌شود که با قیمت ۶۷۵.۰۰ درهم از طریق وب‌سایت رسمی پراید امارات در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *