دانستنی های عطر

عطر زنانه شنل نامبر ۱ لئو روژ

عطر زنانه شنل نامبر ۱ لئو روژ

N°۱ de Chanel L’Eau Rouge Chanel for women

مجموعه جدید N°۱ de Chanel نمایانگر چشم انداز جهانی زیبایی شانل است که شامل سه بعد است: مراقبت از پوست، آرایش و عطر. کل مجموعه دارای نماد گل کاملیا است و عصاره شتر قرمز برای جلوگیری و اصلاح علائم پیری پوست وجود دارد.

N°1 de Chanel LEau Rouge Chanel for women 1 - عطر زنانه شنل نامبر 1 لئو روژ

ترکیب عطر احیا کننده N°۱ DE CHANEL L’EAU ROUGE باعث طراوت و نشاط می شود و تعادلی بین نرمی شدید و انرژی شگفت انگیز ایجاد می کند. همانطور که توسط Chanel بیان شده است، این ترکیب با الهام از کاملیا قرمز، نرمی و انرژی را ایجاد می کند. برای این منظور، Olivier Polge از یک پایه مراقبت از پوست غنی شده با آب باطراوت کاملیا و عصاره گیاه کاملیا قرمز احیا کننده استفاده کرد.

منحصر به فرد بودن کاملیا قرمز عطرساز را برای ایجاد یک دسته گل اصلی الهام بخشید. از آنجایی که این گل بی بو است، یک رویکرد خلاقانه او را به تصور عطر تازه ای که با تضادها بازی می کند، سوق داد.

N°1 de Chanel LEau Rouge Chanel for women 2 - عطر زنانه شنل نامبر 1 لئو روژ

من کارم را با انبوهی از یاس، شکوفه‌های پرتقال و گل‌های گل رز، معمولی خانه، شروع کردم و سپس آن‌ها را با نت‌های میوه‌ای قرمز درخشان ترکیب کردم تا طراوت این عطر را بیان کنم.»

عطر زنانه شنل نامبر ۱ لئو روژ

N°۱ de Chanel L’Eau Rouge Chanel for women

نت آغازی: توت قرمز، مرکبات

قلب: یاس، گل رز، شکوفه پرتقال

پایه: زنبق، مشک

از رایحه میست به عنوان عطر استفاده می شود و می توان آن را روی نقاط نبض یا تمام بدن اسپری کرد. می توان آن را به تنهایی یا با عطر معمولی خود پوشید. فرمول L’Eau Rouge برای ۹۷٪ از مواد با منشاء طبیعی ساخته شده است. این عطر در یک بطری ۱۰۰ میلی لیتری با قیمت ۱۱۰ دلار موجود است.

الموندو
عطر ادکلن زنانه مورسک لیدی توبرز

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *