دانستنی های عطر

معرفی عطر ادکلن پییر گیوم آلفورا ۳۰

معرفی عطر ادکلن پییر گیوم آلفورا ۳۰

پییر گیوم با الهام از خزه های درخت ، عطر و بویی جدید به مجموعه شماره های خود اضافه کرده است. آلفورا ۳۰ نامیده می شود و از پرتقال خونی ، شکوفه آلبزیا ، شیره هینوکی و خزه آسام تشکیل شده است.

نام: “کلمه ای پورتمنتو ، در ناب ترین سبک PG ابداع شده است. اولین کار (آلفا) با موضوع” Glam’moss “، تلاش برای یک عطر هاله (اورا) ، سرسخت و فوق العاده پخش کننده ، جایی که موس از آسام با رنگ نارنجی خون (ora) مطابقت دارد. “

“چراغهای شمالی مانند موجودات درخشانی که در آسمان یخی متزلزل هستند ، شبهای قطبی را شعله ور می کنند … دختران بادهای خورشیدی و میدان مغناطیسی زمین ، درخشش اثیری آنها هاله فرازمینی به گلسنگها ، خزه ها و پوشش گیاهی برفی می بخشد … این لحظه را غنیمت بشمارید ، تصور کنید یک خزه های درختی که از درخشش عجیب نورهای شمالی دگرگون شده اند.

Alphaora 30 Pierre Guillaume Paris for women and men 1 - معرفی عطر ادکلن پییر گیوم آلفورا 30

“یک خزه درخت خیالی به همان اندازه عمیق پیچیده است که گرمای عنبر را بین مریم گلی ، میوه خشک و تنباکو بور نمایان می کند. شیره شیرین رایحه چوب هینوکی(چوب درخت سرو ژاپنی) ، بخار گل عجیب و غریب گل آلبزیا در زیر آفتاب که با درخشش پرتقال خون تاج گذاری کرده است “

New Alphaora 30 Pierre Guillaume

پییر گیوم هرگز از جزئیات فنی کار خود پنهان نمی کند ، و من واقعاً از آن قدردانی می کنم – این همیشه سرگرم کننده و روشن کننده است:

الموندو
عطر زنانه کارون موگت دو بونهور 2021

“ساختار آلفورا از معماری پییر گیوم سوکر دیبین ۲۰۱۰ الگوبرداری شده است: یک قلب گلی که توسط مصرف بیش از حد هدیون تحت سلطه قرار گرفته ، انتشار و حجم را به یک آواز شیرین چوبی ، با طراوت مرکبات و یادداشت های تند ملایم ، می بخشد.

Alphaora 30 Pierre Guillaume Paris for women and men 2 - معرفی عطر ادکلن پییر گیوم آلفورا 30

Alphaora 30 Pierre Guillaume Paris for women and men

در حالی که پییر گیوم سوکر دیبین بر روی یک پایه عظیم از مشک غوطه ور شده با نت های بالزامیک قرار دارد ، آلفورا  شکوفه می کند در بخار گل کهربا ، مانند یک ذره بین بر اساس قرارداد Assam Moss عمل می کند: یک خزه درخت خیالی با اشاره به میوه های خشک و تنباکو بور.

عطر ادکلن آلفورا در حجم های  ۳۰و  ۵۰ و ۱۰۰ میلی لیتر از وب سایت رسمی Pier Guillaume موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *