دانستنی های عطر

عطر ادکلن کیز فرگرنتیکا،ماکارون، بونبونز او لایت

پرفیومز ، سخت تلاش کرده اند تا عطرهای جدیدی را برای ما به ارمغان آورند که حواس ما را به وجد می آورند. آنها سه عطر را به همان اندازه جذاب ارائه می دهند که تصور می کنید: ماکارونز،کاکائو نویست،بونبونز او لایت

کیز خانه ای است که به خاطر خوراک های منحصر به فردشان معروف است و خط آنها پر از شگفتی است: رایحه هایی ساده و خوشمزه اما پیچیده ، با لمس چیز اضافی که شما را متعجب می کند.

Cacao Noisette Kyse Perfumes for women and men - عطر ادکلن کیز فرگرنتيكا،ماکارون، بونبونز او لايت

Cacao Noisette Kyse Perfumes for women and men

عطر ادکلن کیز کاکائو نویست

عطر کاکائو نویست از رایحه فندق محبوب که ما خیلی دوست داریم الهام گرفته شده است. بوی آن چیزی است که انتظار دارید: یک انفجار اولیه فندق خوشمزه به دنبال یک کاکائو خامه ای ، تقریبا کره ای و شیرین .

Macarons Kyse Perfumes for women and men 2 - عطر ادکلن کیز فرگرنتيكا،ماکارون، بونبونز او لايت

Macarons Kyse Perfumes for women and men

عطر ادکلن کیز ماکارون

آنها با ماکارونز می خواستند بوی دسرهای ظریف و فانتزی فرانسوی را تکرار کنند. در هنگام گاز گرفتن آن ، تقریباً حالت ترد آنها را می توانید احساس کنید. این علاقه شخصی من است. علی رغم اینکه یک خوراکی خوب است ، اما پیچیدگی های زیادی دارد که هر بار استفاده از آن من را متعجب می کند. وانیل با رایحه بادام و گیلاس ، نت اصلی است که میرح در پس زمینه آن را پیچیده می کند.

Bonbons au Lait Kyse Perfumes for women and men - عطر ادکلن کیز فرگرنتيكا،ماکارون، بونبونز او لايت

Bonbons au Lait Kyse Perfumes for women and men

عطر  ادکلن کیز بونبونز او لایت

بونبونز او لایت احتمالاً واقعی ترین خوراکی نسبت به بقیه است. این عطر فوق العاده لاکتونیک است. قرارداد کاستارد / کرم بسیار خوب تنظیم شده است. با این حال ، این یک عطر ساده نیست. این ماده به یک رایحه دلپذیر از چوب صندل و مشک تبدیل شده و نرم و دلنشین است. این عطر باعث می شود که من احساس خوشبختی و دوست داشته شدن داشته باشم زیرا بوی یک شیرینی محبوب مکزیکی به نام فلان را به یاد من می آورد ، نوعی کاستارد که مادرم از من برای دختری کوچک درست می کرد.

الموندو
عطر زنانه راجر و گالت فلور دی فیگویه

کیز پرفیومز از طریق وب سایت رسمی خود در انواع مختلفی از نمونه های ۱ میلی لیتری تا بطری های ۱۰۰ میلی لیتری ادوپرفیم در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *