دانستنی های عطر

عطر روچس جدید با نسخه محدود گرل بلومینگ

روچس جدید با نسخه محدود گرل بلومینگ

New Limited Edition GIRL BLOOMING Rochas

توسط النا کنزویچ

گرل بلومینگ یک نسخه محدود جدید است که در مارس ۲۰۲۲ پس از اولین نمایش روچس گرل در سال گذشته عرضه می شود.گرل بلومینگ در حالی که یک گل چوبی مرکبات باقی می ماند، تازه تر است، با مرکبات در بالا و گل های مرکبات در قلب ترکیب.این ادو تویلت که ۹۰ درصد از آن به طور طبیعی مشتق شده است، قصیده ای برای طبیعت و شادی زندگی است، توانایی بیدار کردن حواس و ایجاد شادی را دارد.

همه چیز با انفجاری از خوش بینی آغاز می شود. این یک تصور اولیه کاملاً جدید می دهد که هنوز هم می تواند فضایی از آشنایی مرموز را حفظ کند. ذهن شما در آغاز، ترد نیروبخش جوانه توت سیاه را با یک پیچ جدید تشخیص می دهد: درخشش ترنج تند همراه با ماندارین آبدار. به سرعت، خیلی سریع، یک لبخند بر لبان شما زیبایی می بخشد. از فوران هزار گلبرگ بی آلایش شکوفه های پرتقال، یاسمن و نرولی تشکر کنید که روح شما را سرشار از سلامتی و نور می کند. این گل تابناک در اوج خود است. احساس شادی غیر قابل مقاومت است. بر روی ابری از مشک، چوب صندل و چوب سدر هاله ای گرم و حسی بر روی پوست قرار می گیرد تا احساس خوبی داشته باشد که تا شب ادامه دارد.

این عطر توسط Paul Guerlain از IFF، نوه ژان پل گرلن معروف ساخته شده است.

New Limited Edition GIRL BLOOMING Rochas 2 - عطر روچس جدید با نسخه محدود گرل بلومينگدختری که شکوفا می شود مرکبات چوبی گل

بالا: جوانه انگور سیاه، ترنج، ماندارین
قلب: شکوفه پرتقال، یاس، نرولی
پایه: مشک، چوب صندل، چوب سدر

الموندو
عطر ادکلن زنانه لیس نوير ایزابی

رنگ سبز لطیف بسته بندی و بطری شکوفه می دهد و با گل های سفید ظریف می ترکد. با این حال، الگوی گل ظریف هنوز هم تاثیر قوی بر جای می گذارد و نویدبخش پالتی از احساسات مثبت است. عجله شادی در مارس ۲۰۲۲ در دو اندازه EDT، ۱۰۰ میلی لیتر و ۴۰ میلی لیتر در راه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *