دانستنی های عطر

نسخه های محدود عطر جدید از بالر

New Limited Editions From BALR

نسخه های محدود جدید از بالر.

توسط میگل ماتوس

نام تجاری بالر مستقر در آمستردام. در هلند به عنوان یک خط سبک زندگی لوکس از مد، محصولات مسافرتی و لوازم جانبی برای مردان و زنان شناخته شده است. این خانه از زمان تأسیس در سال ۲۰۱۳ توسط بازیکن حرفه ای سابق فوتبال Demy de Zeeuw، در میان دیگران، طیف کاملی از اقلام را ایجاد کرده است که الهام بخش زندگی یک بالر است. تا به حال، این مجموعه از ۹ عطر تشکیل شده است،. سه عطر جدید را در نسخه محدود معرفی کرد: گلوری فور ویمن، گلوری فور من و رفلکت فور من.

BALR. Glory For Men BALR. for men - نسخه های محدود عطر جدید از بالربالر. گلوری فور من

BALR. Glory For Men BALR. for men

نت آغازی: ترنج، فلفل و آناناس
نت میانی: نعناع هندی، اسطوخودوس و سدر
رایحه پایه: خزه بلوط، عنبر و وانیل

BALR. Glory For Women BALR. for women - نسخه های محدود عطر جدید از بالر

بالر. گلوری فور ویمن

BALR. Glory For Women BALR. for women

رایحه اولیه: پرالین، توت سیاه و آلدئید
نت میانی: زنبق دره، رز و یاس
رایحه پایه: کاکائو، وانیل و مشک سفید.

“گلوری نتیجه پشتکار و جاه طلبی است. فراتر از آنچه انتظار می رود بروید و از شکوه دستاوردهای خود لذت ببرید. بالر. ادوپرفیوم گلوری عطر جدید ضروری برای همه کسانی است که به دنبال عظمت هستند. این عطر شما را به چالش می کشد تا فراتر از آنچه انتظار می رود برسید. آخرین مورد اضافه شده در مجموعه عطرهای بالر. قرار است توجه همه را در جشن کوکتل بعدی این فصل جلب کند. این عطر را با خود همراه داشته باشید تا در میان جمعیت شلوغ راه می افتید، به خود اجازه دهید درخشش کنید و ببینید که سرها این کار را خواهند کرد. ناگزیر بچرخید. این بطری نسخه محدودی است که برای جشن گرفتن موفقیت‌های ما طراحی شده است. این آخرین قطعه زندگی است که ساخته‌ایم، لمس نهایی برای چیزی که برای آن کار کرده‌ایم، و به شما قدرت می‌دهد تا در بالای دنیا احساس کنید. همه ما برای افتخار تلاش می‌کنیم. این چیزی است که ما را به حرکت در می آورد، الهام می بخشد، آتش زیر ما را روشن می کند.” – BALR.

الموندو
عطر کنزو فلاور بای کنزو پاپی بوکت کوچر ادیشن

علاوه بر این، بالر. سال گذشته نیز عطر مردانه رفلکت ادوپرفیوم را عرضه کرد، یک عطر جدید مردانه با پیام اصیل بازتاب، ارزش گذاری برای خود و دستاوردهایتان از طریق یک تجربه حسی برتر.

BALR. Reflect BALR. for men - نسخه های محدود عطر جدید از بالر

BALR. Reflect BALR. for men

نت آغازی: گریپ فروت و بنفشه
رایحه میانی: بنفشه و گل سرخ
رایحه پایه: عنبر، عنبر و سدر.

“این سال گذشته شبیه هیچ سال دیگری نبوده است؛ طولانی، چالش برانگیز بوده و ما را به محدودیت هایی که فکر می کردیم ممکن است سوق داده است. اما فرصتی منحصر به فرد برای مکث و تأمل در مورد خودمان، چه از نظر حرفه ای و چه از لحاظ شخصی، ارائه کرده است. وقت آن است که به نقاط قوت خود، دستاوردهای گذشته خود فکر کنیم و اینکه چگونه می توانیم در تعقیب اهداف آینده خود بی امان باشیم. بالر. رفلکت ادوپرفیوم یک عطر ویژه مردانه است که در بطری شیشه ای نمادین بالر محصور شده است. یک هولوگرام انعکاسی، و از شما دعوت می کند تا بر اهمیت بازتاب در زندگی روزمره خود تمرکز کنید.” – BALR.

. عطرها در حال حاضر در داگلاس هلند و آلمان، پرفیوم دریمز اروپا، و BALR.com و همچنین در BALR فروخته می شوند. فروشگاه های شاخص گلوری فور من در بطری های ۵۰ میلی لیتری با قیمت ۶۰ یورو و گلوری فور ویمن در بطری های ۵۰ میلی لیتری با قیمت ۵۵ یورو عرضه می شود. رفلکت فور من در بطری های ۵۰ میلی لیتری با قیمت ۵۵ یورو و در نسخه محدود عرضه می شود.

الموندو
عطر جدید زنانه کلویی رز و والنتینو ووس ویوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *