دانستنی های عطر

جدیدترین عطر مردانه برند پاکو رابان در تابستان ۲۰۲۰

جدیدترین عطر مردانه برند پاکو رابان در تابستان ۲۰۲۰

تحت مجوز شرکت پویگ ،برند پاکو رابان محصولات جدیدی را ارائه می دهد که به مجموعه بسیار محبوب اینوکتوس اضافه می شود. جدیدترین و بزرگترین بطری در حجم ۲۰۰ میلی لیتر ادو تویلت و مجموعه هدیه جذاب مجموعه اینوکتوس “توپ فوتبال”.

Invictus Paco Rabanne for men 1 - جدیدترین عطر مردانه برند پاکو رابان در تابستان 2020

ادکلن پاکو رابان اینوکتوس عطری مردانه و انرژیک، که در سال ۲۰۱۳ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. محصولی تازه ، اسپورت ، خنک و تند که سمبلی از قدرت ، تحرک و انرژی می باشد. فلیپو ، الیویه پلی و دومینیک روپیون طراحان این عطر مردانه می باشند.اینویکتوس در زبان لاتین به معنای شکست ناپذیر ترجمه می شود . رایحه ابتدایی عطر با بوی شیرین میوه ای آغاز میشود که حسی شور و شاداب همانند رایحه آبهای دریا داشته و حس ترش مختصری نیز بدلیل حضور مرکبات دارد. بوی پرتقال ماندارین، آب دریا و گریپ‌فروت،این ترکیب سه‌گانه حس حضور در ساحل اقیانوس را به شما منتقل می‌کند؛ سپس بوی گل یاس و برگ‌بو جای نت‌های ابتدایی را می‌گیرد. عطر یاس که ، شما را غرق در شادی می‌کند. پس از مدتی بوی عنبر، گیاه جادویی پاتچولی، خزه‌ی درخت بلوط و چوب گایاک مسیر نت‌های قبلی را به سمت خود منحرف می‌کند.

Invictus Paco Rabanne for men 4 - جدیدترین عطر مردانه برند پاکو رابان در تابستان 2020

نت های تشکیل دهنده عطر  paco rabanne invictus  عبارتند از :

  • نت اولیه : آب دریا ، گریپ فروت ، نارنگی ماندارین
  • نت میانی : برگ خشک برگبو ، یاس
  • نت پایه : چوب گایاک ، خزه درخت بلوط ، کهربا ، نعناع هندی ، عنبر

در تابستان سال ۲۰۲۰ ، پاکو رابان بطری جدید را راه اندازی می کند ، که تاکنون بزرگترین مجموعه او می باشد، شامل قالب های ۵۰ml ، ۱۰۰ml و ۱۵۰ml ادوتویلت است. بطری ادو تویلت جدید ۲۰۰ml با قیمت ۱۲۸ یورو (Nocibe.fr) یا ۱۲۳ یورو (Sephora.fr) در دسترس است.

Invictus Paco Rabanne for men 2 - جدیدترین عطر مردانه برند پاکو رابان در تابستان 2020
نسخه کلکسیونر در بسته بندی های ویژه ای به شکل یک توپ فوتبال نقره ای فلزی عرضه می شود که شامل دو محصول از مجموعه اینوکتوس است:

  • Invictus 100ml Eau de Toilette 
  • Invictus 150ml Deodorant.
    Invictus Paco Rabanne for men 100ml - جدیدترین عطر مردانه برند پاکو رابان در تابستان 2020
توپ فوتبال فلزی دارای نام حکاکی شده عطر اینوکتوس است که با بالها ترکیب شده است ، دقیقاً همانطور که در جعبه بیرونی اینوکتوس طراحی شده است. این مجموعه به زودی با تعداد محدودی  در فروشگاه عطر و ادکلن الموندو با قیمت ۱۲۰ دلار در دسترس است.
مترجم: زهرا حکیم
Gucci Guilty Intense Eau De Toilette For Men - جدیدترین عطر مردانه برند پاکو رابان در تابستان 2020

کالکشن عطرهای مردانه الموندو

عطر سرد مردانه - مشاهده و خرید اینترنتی عطر و ادکلن خنک مردانه با بهترین قیمت و ارسال رایگان در فروشگاه الموندو کاملترین مرجع تخصصی عطر و ادکلن

مشاهده
الموندو
عطر زنانه جورجیو آرمانی ترا دی جیوا 2021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *