دانستنی های عطر

عطر ادکلن جاس باکس نایت فلو ۲۰۲۰-  Night Flow

جاس باکس، برندی که راهی برای اتصال عطرها و فرهنگ موسیقی پیدا می کند – جاس باکس – نسخه جدید عطر خود را با نام، عطر ادکلن نایت فلو –  Night Flow در پاییز سال ۲۰۲۰ طراحی و به تازگی  وارد بازار شده است.  عطر جدید از موسیقی هیپ هاپ ، رپ آزاد ، گرافیتی و شهر نیویورک الهام گرفته شده است. آسفالت تاریخی که آنها به عنوان منبع الهام ذکر می کنند ۱۳ ژوئیه ۱۹۷۷ است. یکی از خاموشی های شهر نیویورک و شب “رپ متولد می شود”.

Night Flow Jusbox for women and men 1 - عطر ادکلن جاس باکس نایت فلو 2020-  Night Flow

“خیابان های تاریک در حالی که نوعی فضای” The Warriors “ایجاد می شود ، می سوزند. ناگهان دستگاه ضبط متوقف می شود ، چراغ ها خاموش می شوند ، پنجره ها خرد می شوند. از خاموشی تا انقلاب!”

عطرساز نسخه جدید جولین راسکینت است که “ترکیبی موزون ، شدید و جسورانه” را ایجاد کرد. او حال و هوای یک عصر تابستان در سیب بزرگ و اجرای MC ها را در ذهن خود داشت ، وقتی “درگیری ها شعر می شوند ، ناهماهنگی به هماهنگی تبدیل می شود و تنش در ایجاد طلوع جدید حل می شود.”

Night Flow Jusbox for women and men 2 - عطر ادکلن جاس باکس نایت فلو 2020-  Night Flow

دهانه انفجاری و تند فلفل صورتی و زعفران با شیرینی عمیق تمشک ترکیب می شود. حساسیت اسمانتوس و روغن اساسی داوانا همراه بانوی شب هستند – یاسمین سامباک. آمبرگ با مخلوط های شدید ، بوهمیایی تیره روغن پچولی همراه با نت هایی از چرم و مرهم تولو ترکیب می شود.

Night Flow Jusbox for women and men 5 - عطر ادکلن جاس باکس نایت فلو 2020-  Night Flowعطر ادکلن جاس باکس نایت فلو ۲۰۲۰- Night Flow

نت های بالا: فلفل صورتی ، زعفران ، تمشک

الموندو
معرفی عطرهای جدید هورمون پاریس نيو اورينتالز

نت قلب: داوانا ، یاسمن سامباک ، اوسانتوس

نت پایه: کهربا ، پچولی ، مرهم تولو ، چرم

Night Flow Jusbox for women and men 4 - عطر ادکلن جاس باکس نایت فلو 2020-  Night Flow

عطر مردانه و زنانه جاس باکس نایت فلو، در حجم ۷۸ میلی لیتری در دسترس است.

 

مترجم: زهرا حکیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *