دانستنی های عطر

عطر ادکلن نینا ریچی نینا اکسترا روژ

در سال ۲۰۰۶ ، نینا ریچی نینا ، رایحه ای مرکباتی – گلی با نت های لذیذ را در یک بطری سیبی شکل به بازار عرضه کرد. در سال ۲۰۱۹ ، نینا روژ به عنوان بخشی از لاین لس بلس د نینا معرفی شد.

نینا اکسترا روژ پیش از تابستان سال ۲۰۲۱ به بازار عرضه می شود. مدیران خلاق خانه مد نینا ریچی ، راشمی باتر و لیزا هربراگ می خواستند رنگ قرمز روشن را به عنوان نماد معرفی فردیت در عطر و بویی شدید و جدید ارائه دهند. ینا اکسترا روژ در لباس شورشی قرمز نینا ریچی و روشمی باتر و لیزا هربروگ ، ظاهر شده است که با بطری غول پیکر به شکل سیب ، یک نماد ی از شادی سرگرم کننده بی پایان است ، آزادی و بازیگوشی … در نینا ریچی ، بدون شک با ظرافت قافیه می شود. این زندگی در اکسترا روژ است! “

Nina Extra Rouge Nina Ricci for women 2 - عطر ادکلن نینا ریچی نینا اكسترا روژ

نینا اکسترا روژ به عنوان یک عطر کاملاً خوشمزه ، کهربا با رایحه گلی توصیف می شود و با یک نت برتر سبز توت سیاه باز می شود که طراوت و ترشی گریپ فروت و شیرینی تمشک را برجسته می کند. نت های میانی رایحه گل سرخ را با چای کمی تند مخلوط می کنند ، در حالی که پایه حاوی نت های شیرین وانیل و پرالین است.

Nina Extra Rouge Nina Ricci for women

عطر ادکلن نینا ریچی نینا اکسترا روژ

توسط سانجا پکیچ

نت بالایی:توت سیاه ، تمشک ، گریپ فروت
نت قلب: غنچه گل رز ، چای
نت پایه: وانیل ، پرالین

الموندو
عطر زنانه و مردانه بوس د سنت پیور آکورد 2021

Nina Extra Rouge Nina Ricci for women 3 - عطر ادکلن نینا ریچی نینا اكسترا روژ

بطری نینااکستراروژ نیز به شکل سیب است که از سر تا پا با رنگ قرمز مخملی و مات پوشیده شده است. مدل هلندی ،استلا بوارسما چهره این کمپین تبلیغاتی است. نینا ریچی نینا اکسترا روژ و لس بلس د نینا – ادکلن نینا اکسترا روژ به صورت ۳۰ ، ۵۰ و ۸۰ میلی لیتری در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *