دانستنی های عطر

عطر ادکلن زنانه نیناریچی نینا رز گاردن ۲۰۲۱

Nina Rose Garden Nina Ricci for women 2021

نینا ، رایحه عاشقانه و خوش بینانه نینا ریچی از سیب کاراملیزه ، مرکبات ، گاردنیا ، مشک و وانیل ، از زمان انتشار در سال ۲۰۰۶ به یکی از محبوب ترین عطرهای جوان تبدیل شده است. در سال ۲۰۱۹ ، عطر نینا روژ ، تعبیر خوب آن ، راه اندازی شد ، پس از او نینا رز در سال ۲۰۲۰ ؛ پاپ پینک، یک نوع تازه ، تکمیل کننده سه نفر جدید بلز دو نینا

Nina Rose Garden Nina Ricci for women 2021 1 - عطر ادکلن زنانه نیناریچی نینا رز گاردن 2021

عطر ادکلن زنانه نیناریچی نینا رز گاردن، اکنون به صورت نسخه محدودی ارائه می شود که “زنانه درخشان ، درخشان را جشن می گیرد و با اشاره ای به احترام ، مطابق با کدهای تزریق شده توسط راشمی باتر و لیسی هربروگ ، دو نفره مدیر هنری ، تجلیل می شود.” همانطور که در بیانیه مطبوعات آمده است ، ادو تویلت شیرین یک لحظه زیبا و لذت بی دغدغه یک روز پر از آفتاب و همچنین یک نفس غیر قابل مقاومت از هوای تازه را شامل می شود.

عطر ادکلن زنانه نیناریچی نینا رز گاردن، توسط عطر ساز اصلی اولیور کرسپ به عنوان رایحه ای میوه ای و گیاهی با علف های هرز ، گلابی ، نرولی ، وانیل و مشک ایجاد شده است.

Nina Rose Garden Nina Ricci for women 2021 2 - عطر ادکلن زنانه نیناریچی نینا رز گاردن 2021

Nina Rose Garden Nina Ricci for women 2021

عطر ادکلن زنانه نیناریچی نینا رز گاردن ۲۰۲۱

  • نت های بالا: چمن ، گلابی
  • قلب: شکوفه پرتقال ، نرولی
  • پپایه: وانیل ، مشک سفید

بطری عطر به رنگ صورتی مایل به حبابی مات همان نسخه نینا رز است که با کمان بزرگ نخی آراسته شده و ظرافت فرانسوی و فضای پیک نیک بهاری را تداعی می کند. مدل هلندی استلا بورسما چهره این کمپین تبلیغاتی است.
عطر ادکلن زنانه نیناریچی نینا رز گاردن، به صورت ادو تویلت ۵۰ میلی لیتری با نسخه محدود در دسترس خواهد بود.

الموندو
عطر تام فورد ابن فومه 2021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *