دانستنی های عطر

معرفی عطر ادکلن مردانه فیلیپ پلین نو لیمیت

فیلیپ پلین خوشحال است که اخبار مربوط به نو لیمیت فیلیپ پلین، جدیدترین رایحه با ولتاژ بالا را که به طور رسمی در نمایشگاه مد مجموعه های زنانه و مردانه نو لیمیت فیلیپ پلین پاییز / زمستان ۲۰۲۰-۲۱ ارائه شد ، با ما در میان بگذارد. این عطر به عنوان “طوفانی از انرژی ، پول ، رابطه جنسی و عضلات” اعلام شده است که حاصل خلاقیت مشترک فیلیپ پلین و استاد عطر ساز تحسین شده بین المللی آلبرتو موریلاس است.

“فیلیپ پلین ، کارآفرین غیرقابل توقف با سرعت زیادی در حال حرکت است و یک بار دیگر قوانین را زیر پا می گذارد. پس از ضربه زدن به دنیای عطرسازی در دسامبر ۲۰۱۹ با نسخه $ KULL Art Edition  ، فیلیپ پلین آماده است تا با تحریک آمیز و بی بند و باری جهان را تصاحب کند. ادو پرفیوم مردانه. بدون مهر و موم دلار ، این نام همه چیز را می گوید: این عطر نمایانگر هزاران زندگی فیلیپ پلین است ، یک بازی شکن حاکم بر جهانی ساخته شده از فرصت های بی حد ، قدرت بی حد ، پول ، موفقیت ، سرگرمی و لذت.

Philipp Plein NO LIMIT A Storm Of Energy Money Sex Muscles 2 - معرفی عطر ادکلن مردانه فیلیپ پلین نو لیمیت

در حالی که THE $ KULL ، قوی ترین گزاره زندگی تا آخر عمر و بطری های کامل ، بدون محدودیت $ یک دعوت بدون مرز برای قبیله و هزاره های فیلیپ پلین در سراسر جهان است تا به ولتاژ بالا ، لذت طلبانه و نامحدود او وارد شوند. زندگی فیلیپ پلین برای در برگرفتن این منبع پایان ناپذیر همه چیز ، نماد نهایی ثروت را انتخاب کرده است – یک کارت اعتباری سیاه و سفید ۱ تریلیون: کلید اصلی دسترسی به دنیای نابخردانه خود ، جایی که پول نقد سلطان است. “

Philipp Plein NO LIMIT A Storm Of Energy Money Sex Muscles 3 - معرفی عطر ادکلن مردانه فیلیپ پلین نو لیمیت

“آیا روش ساده دیگری وجود دارد که بگویید شما با دریافت کارت اعتباری ۱ تریلیون به دنیای نامحدود رسیده اید … هیچ چیزی که می توانید رویای آن را داشته باشید دور از دسترس شما نیست. یک پیام بسیار ساده و قدرتمند. نو لیمیت فیلیپ پلین  کلید واضحی است که باید بیش از آن چیزی که حتی می خواهید میل کنید. این همه چیز در مورد سرگرمی ، هیجان ، پول و رابطه جنسی است. با رایحه جدید من ، زندگی شما هیچ محدودیتی ندارد ، بنابراین وارد شوید ، دسترسی شما فقط مجاز است! ” – فیلیپ پلین ، بنیانگذار و مالک فیلیپ پلین

الموندو
مایلی سایرس چهره جدید گوچي فلورا گورجس گاردنيا

Philipp Plein NO LIMIT A Storm Of Energy Money Sex Muscles 4 - معرفی عطر ادکلن مردانه فیلیپ پلین نو لیمیت

همانطور که مارک توضیح می دهد: “برای اولین بار ، عطری بر روی کارت اعتباری برش خورده از شیشه لاک مشکی ، برجسته با نام فیلیپ پلین و مهر شده با نماد برجسته جمجمه مارک زندگی که در هسته شش گوش امضا قرار دارد ، بارگذاری شده است. عضویت ادعا می کند سال تولد فیلیپ پلین است ، در حالی که تراشه کارت به یک کلاهک اسپری تبدیل شده است. بسته بندی بیرونی یک چاپ عدسی را نشان می دهد که به طور متناوب جمجمه یا نماد $ را نشان می دهد و به طرف بالا اسلاید می شود تا بطری را از چمدان خود خارج کند.

 

Philipp Plein NO LIMIT A Storm Of Energy Money Sex Muscles 6 - معرفی عطر ادکلن مردانه فیلیپ پلین نو لیمیت

پاتریزیو استلا ، مدیرعامل عطرهای فیلیپ پلین

طوفانی از انرژی ، پول ، رابطه جنسی و عضلات در جدیدترین همکاری ایجاد شده توسط فیلیپ پلین و استاد عطر ساز تحسین شده بین المللی آلبرتو موریلا که در زندگی دمیده شده است ، منعکس می شود. عطر نو لیمیت فیلیپ پلین بیانی از لوکس جسورانه و معاصر است ، رایحه ای است بی نظیر و فوق العاده قابل تشخیص. برای اندازه گیری توسط شاه عطرها ساخته شده است ، شخصیت بزرگتر از زندگی و نشاط بی حد و حصر فیلیپ پلین ، پادشاه اکنون را به تصویر می کشد. بیانیه قدرتمند بویایی مملو از سازشهای بی سابقه ساخته شده برای اندازه گیری ، مواد فوق العاده لوکس و کمیاب.

Philipp Plein NO LIMIT A Storm Of Energy Money Sex Muscles 1 - معرفی عطر ادکلن مردانه فیلیپ پلین نو لیمیت

“نو لیمیت فیلیپ پلین عطری است با ولتاژ بالا ، طوفانی از رابطه جنسی ، انرژی ، پول ، رابطه جنسی و عضلات. من می خواستم در این عطر و بوی توقف ناپذیر فیلیپ ، زندگی بیش از حد و جذاب او ، دنیای او فراتر از هر حد ممکن ، استفاده کنم. من تحریک شدم تا برای او یک خال کوبی بویایی پاک و سکسی ایجاد کنم. “- آلبرتو موریلا ، استاد عطر

الموندو
عطر کوکو و برگاموت

نو لیمیت فیلیپ پلین که از لهجه های تند ، چوبی و چرمی و حیوانی تشکیل شده است ، دارای ردپای قوی فلفل سیاه ، هل و نت های آبکی پر زرق و برق است که با غنای جنگل های تیره و چرم تقویت شده و با عطر و بوی خوش وانیل بوربن و نت های کهربا سیاه. یک تونیک شرقی وودی که با چهار آکورد بویایی ساخته شده برای اندازه گیری ضرب و شتم می کند. شادابی فلزی ترنج و زنجبیل به همان اندازه یک شوت نا متوسط ​​است و باعث افزایش سطح انرژی به ارتفاعات بلند می شود. نت های آبی بسیار درخشان دقیقاً مانند اتومبیل های برتر دلار فیلیپ پلین خیره و جذاب هستند.

Philipp Plein NO LIMIT A Storm Of Energy Money Sex Muscles 8 - معرفی عطر ادکلن مردانه فیلیپ پلین نو لیمیتمانند خال کوبی طلای مایع ، رایحه مست کننده جوهر اسکناس تازه پوست را گاز می گیرد. اکسیر معطر تیره ، ادویه شده با “طلای سیاه” ، معروف به فلفل سیاه ، و با میخک ، هل ، جوز هندی و انیسون ستاره ای مانند شیرین بیان تشدید می شود. رایحه ای از پول که تا سرخوشی آغاز می شود. اشتیاق به لذتها در اوضاع ممنوع شکلات تلخ و وانیل بوربن به اوج می رسد. تونالیته های سکسی و مرموز یک آبراه کهربای سیاه ساخته شده برای اندازه گیری مخلوط با رایحه ابتدایی روشن شدن بخور در سرسبزی خالص.

ستون فقرات عطر واقعی. ترکیبی قدرتمند از جنگل های پیشرفته لیزر ، پچولی و چوب درخت چوب ، قدرت و مغناطیسی نامحدود فیلیپ پلینز را نقش می بندد. لبه تیره ، خاکی و چوبی نت های چرمی عود ، که با چوب های سفارشی رنگ آمیزی شده است ، این عطر قابل توجه را به یک خال کوبی بویایی واقعی تبدیل می کند.

الموندو
خداحافظی با زیبایی­­ های خفته خانه­ ی وینسنت

Philipp Plein NO LIMIT A Storm Of Energy Money Sex Muscles 9 - معرفی عطر ادکلن مردانه فیلیپ پلین نو لیمیت

 فیلم تبلیغاتی که حول شخصیت فیلیپ پلین و زندگی فیلیپ پلین نو لیمیت او می چرخد ​​، توسط لوکا فینوتی کارگردانی شده است. “نوع بلند ، عجیب و غریب و راک اند رول ،(نگاهی به) زندگی لذت طلبانه ، نامحدود ولتاژ بالا فیلیپ پلین. زندگی یک جشن است! هیچ محدودیتی برای آن وجود ندارد!

“مانند فیلم های محبوب هالیوود ، فیلیپ پلین به یک ستاره اکشن تبدیل شده است ، که توسط عکاس مشهور جان بالسن شلیک شده است. فیلیپ پلین به عنوان یک قهرمان فوق العاده ذهن زمان ما به تصویر کشیده شده است ، به تازگی با ادعای فیلیپ پلین نو لیمیت جهان را تصاحب کرده است عطر و طعم زندگی. عطر و بویی که باعث می شود عجله آدرنالین ، سریع و خشن ، وحشیانه فیلیپ پلین احساس شود. جهانی که پول نقد سلطان است. “

فیلیپ پلین در تاریخ ۱ مارس ۲۰۲۰ به دنیای انحصاری خود وارد شد. ادو پرفیوم فیلیپ پلین نو لیمیت وی به طور انحصاری در عطاری های انتخابی در سراسر جهان و در فروشگاه ها و وب سایت تجارت الکترونیکی فیلیپ پلین در دسترس می باشد قیمت های پیشنهادی برای کارت اعتباری ۵۰ میلی متر فیلیپ پلین نو لیمیت ۷۲ یورو است ، در حالی که ۹۰ میلی لیتر فیلیپ پلین نو لیمیت با قیمت ۹۵ یورو در دسترس خواهد بود.

Philipp Plein NO LIMIT A Storm Of Energy Money Sex Muscles 5 - معرفی عطر ادکلن مردانه فیلیپ پلین نو لیمیت

بیانیه مطبوعاتی فیلیپ پلین

عطر ادکلن فیلیپ پلاین نو لیمیتز، عطری است مردانه و شرقی. عطر جدید مردانه فیلیپ پلاین نو لیمیتز در سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه شد. طراح عطر مردانه فیلیپ پلاین نو لیمیتز آلبرتو موریلاس است. نت های بالایی عبارتند از: نت های آبکی ، فلفل سیاه ، دارچین ، انیسون ستاره ای ، هل ، میخک ، ترنج و زنجبیل. نت های میانی شکلات تیره ، وانیل بوربن ، بخور و کهربا هستند. نت های اصلی عبارتند از: چرم ، یادداشت های وودسی ، آگاروود (عود) ، سدر و پاچولی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *