دانستنی های عطر

عطر زنانه آکندیس نوریا ۲۰۲۱

نوریا آخرین عطر از برند تجاری ایتالیایی آکندیس است که از نور الهام گرفته شده است. “همه ما توسط نور موجود در روح خود متحرک می شویم و از جهات مختلف اهمیت بسیار زیاد آن را می شناسیم. در روح ما این آگاهی وجود دارد که چیزی فراتر از یک واقعیت جسمی وجود دارد. این چیزی” جادویی “است. امامی سزارونی ، صاحب برند ، می گوید: “نور مایه امید ، عشق ، اشتیاق ، پیروزی است که نمایانگر اصل زندگی ماست.” جدیدترین عطر پس از دو خلاقیت موفق از سال ۲۰۱۸ ، لونا دولشس و فلوریالوکس است ، که هر دو توسط مائوریزیو عطرساز معروف ساخته شده است .

“دوشیزه طلا عروس شاهزاده تاریکی بود. بنابراین ، نوری است که هر شب با قدم بی امان او در رقص الهی که جانشینی جاودان شب و روز ، خورشید و ماه ، تابستان و زمستان را می بیند ، خاموش می شود. و دقیقاً هنگامی است که تابستان به پایان می رسد ، سایه های قرمز بی قرار پاییز ، مه خاکستری و نور کم رنگ خورشید را از میان حجاب سنگین ابرها جایگزین می کنند ، هنگامی که دختر تاریکی را به خود نزدیک می کند. این یک پایان گریزناپذیر است.

Nooria Accendis for women 3 - عطر زنانه آکندیس نوریا 2021

“اما نوریا ، که نام دخترانه است ، همیشه روشن ، سرزنده و شاد ، برای روشنایی زمین برمی گردد. از خورشید متولد شده و دوباره متولد می شود ، همیشه می رقصد ، بازی می کند ، در برگها و سایه های جنگل پنهان می شود ، یا آزاد می دود در امتداد دامنه های سرسبز کوه ها. او دختر باشکوه خورشید ، کودکی خندان از طلای درخشان و دختری درخشان و بور است که در طنین های درخشان زندگی می کند ؛ در درخشش آب ها ، در زیر باران پرتوهای طلایی .

الموندو
معرفی عطر ادکلن اترو مدل پالایز جامایز

“بازی با یک شعاع آفتاب مانند بازی با نوریا ، رازها و خواسته های اوست ؛ مثل این است که آنها را فاش کنید و آنها را به او بسپارید. بوسه های گرم خورشید بوسه های شیرین او است ، و خیساندن در زیر نور خورشید مانند پر شدن از روح خیره کننده او است. او که هنوز هم می تواند به دختران زیبا راه جادویی را بدهد تا آنها را روشن کند ، بنابراین آنها می توانند درخشش را یاد بگیرند و از هماهنگی ، عشق ، شادی و آزادی پرشور ساطع شوند. مانند ستاره های کوچک زنده ، که طلا را به جهان می آورند. “

Nooria Accendis for women 2 - عطر زنانه آکندیس نوریا 2021

نوریا توسط عطاری کریستین کربنل ساخته شده است. دهانه آن میوه ای و گلدار است (نت های میوه ای ، یاسمن ، یلانگ-یلانگ و گل شمعدانی میباشند،)قلب گرمای عنبر را همراه با نت های چوبی از چوب Guaiac ، چوب صندل و پچولی نشان می دهد. پایه سایه های بالزامیک و دانه های تونکا ، وانیل ، و مشک را فراهم می کند.

عطر زنانه آکندیس نوریا ۲۰۲۱

Nooria Accendis for women

عطر ساز: مسیحی کربنل

نت های برتر: میوه ها ، یاسمن ، یلانگ-یلانگ ، شمعدانی
نت های میانی: چوب گایاک ، پچولی ، چوب صندل ، عنبر
نت های پایه: لوبیای تونکا ، وانیل

Accendis Nooria از اردیبهشت ۲۰۲۱ به صورت ادوپرفیوم ۱۰۰ میلی لیتری در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *