دانستنی های عطر

عطر پاکورابان المپیا بلوسوم د پارفوم فلورال

“تاریخچه پاکورابان بلوسوم در هر زنی طنین انداز است. اجازه دهید خود را با ترکیب جدید بویایی پاکورابان المپیا بلوسوم فرسوده کنید: رایحه ای گلی و تازه که توسط پاکورابان برای زنی درخشان و با اعتماد به نفس ساخته شده است. وقتی روی پوست پوشیده می شود ، دسته گل بویایی آن تعادل کاملی بین طراوت و ظرافت گلبرگهای گل رز و ترکیب میوه ای توت سیاه و گلابی مات پیدا می کند. در پی شما ، عطر المپیا بلوسوم رایحه شیرین و ظریف خود را به یادگار می گذارد. رایحه ای عاشقانه و مدرن بلافاصله قابل تشخیص. ” – اطلاعات رسمی از پاکورابان.

Olympea Blossom Paco Rabanne for women1 - عطر پاکورابان المپیا بلوسوم د پارفوم فلورال

این ترکیب به عنوان “گلهای میوه ای ، که نمادی از زنانگی غیر منتظره است. یک دوئل الهی بین گلبرگ های تازه کننده و احساسات عمیق توصیف شده است. “ابتدا یک انفجار گل سرخ تازه با فلفل دلمه ای سیاه دانه مخلوط می شود. نت های تند و گلابی گرد و یخ زده با این منگنه گل تضاد دارند. سبکی گل سپس به یک کنتراست فوق العاده سکسی تبدیل می شود ، جایی که وانیل لطیف با چوب ترمه مخلوط می شود عطری با دنباله ای مشکی که رایحه ای ماندگار را تضمین می کند و باعث ایجاد اسمز در پوست می شود. ” – مقام پاکو رابان.

Olympea Blossom Paco Rabanne for women3 - عطر پاکورابان المپیا بلوسوم د پارفوم فلورال

OLYMPEA BLOSSOM EAU DE PARFUM FLORALE

عطر ادکلن پاکورابان المپیا بلوسوم د پارفوم فلورال

نت های برتر: گل زردآلو ، فلفل صورتی

نت های میانی: گلابی ، سوربت توت سیاه

نت های پایه: وانیل ، نمک ، پاچولی ، چوب کشمران

الموندو
عطر نارنگی مراکشی

Olympea Blossom Paco Rabanne for women - عطر پاکورابان المپیا بلوسوم د پارفوم فلورال

عطر ادکلن پاکورابان المپیا بلوسوم د پارفوم فلورال از فوریه ۲۰۲۱ به صورت ادوپرفیوم ۳۰ میلی لیتری در یک بطری با درپوش شفاف و به صورت ادوپرفیوم ۵۰ و ۸۰ میلی لیتری در بطری با درپوش سیاه موجود است. پرچم های جدیدترین عطر با گرافیک گل که از شکوفه های سبک رابان در سراسر بطری الهام گرفته شده است ، نشان داده شده است ، در حالی که شیشه صورتی نرم بطری احساس طراوت را ایجاد می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *