دانستنی های عطر

عطر ادکلن المپیا بلوسوم پاکو رابان ۲۰۲۱

وقتی اخباری را دیدم که یک طرفدار جدید در عطر ادکلن پاکو رابان المپیا وجود دارد ، کنجکاو شدم آن را بو کنم. به نظر من عطر اصلی المپیا بسیار جالب و دلپذیر است ، و بله ، حتی کمی هنری. همانطور که در این مقاله قبلی اشاره کردم ، تعادل دشوار بین گلهای گل ، وانیل و نت های نمکی به خوبی در این ترکیب حاصل شد. بنابراین ، سعی کردم بوی جدیدترین طعم المپیا بلوسوم ادوپرفیوم فلورا را حس کنم و وقتی این کار را کردم ، متعجب شدم. به طور خوب و بد ، همزمان.

Olympea Blossom Paco Rabanne for women 4 - عطر ادکلن المپیا بلوسوم پاکو رابان 2021

عطر زنانه المپیا بلوسوم ادوپرفیوم فلورا

Olympea Blossom Paco Rabanne

قسمت خوب چه بود؟ خوب ، من متوجه شدم که این فلانکر جدید بسیار دلپذیر ، نرم ، ظریف و متعادل است. این یک گل رز زیبا ، با لمس تمیز و تازه توت است. آنها در یادداشت های رسمی از توت سیاه استفاده می کنند ، اما برداشت من از آن بیشتر به تمشک مربوط می شود ، که یک مکمل بسیار طبیعی و واضح برای تمام توافق های گل رز است. آنها فقط هر بار با هم خوب کار می کنند. در ترکیب با گلابی و فلفل صورتی ، قسمت بالایی آن درخشان می شود. و سپس گل رز وجود دارد ، که شفاف و کمی پودر است. تقریباً بوی زنبق را در آنجا حس می کردم. این عطر بسیار شفاف و ساده ای را ایجاد کرده و آن را به یکی از زیبا ترین عطرهایی تبدیل کرده است که پاکو رابان در سال های گذشته ساخته است. این یک کتاب درسی است که به صورت دسته گل میوه ای برای مخاطبان جوان ارائه می شود.

الموندو
عطر ادکلن هوگو بوس باتلد اینتنس ادو پرفیوم 2020

Olympea Blossom Paco Rabanne for women 3 - عطر ادکلن المپیا بلوسوم پاکو رابان 2021

من از یافتن چیزی نرم ، ساده و محتاط متعجب شدم. پاکو رابان اخیراً همه چیز است ، اما این. از طرف دیگر ، من برای این واقعیت آماده نبودم که المپیا بلوسوم هیچ چیز مشترکی با نسخه اصلی ندارد. من چیزی از دی ان آ شیرین و شور پیدا نکردم. و این ترکیب راز المپیا بود. به نظر من اینجاست که شکست می خورد المپیا بلوسوم عطری کاملاً جدید است و نباید آنرا به عنوان فلانکر عرضه می کرد ، زیرا باعث ناامیدی می شود.

Olympea Blossom Paco Rabanne for women 2 - عطر ادکلن المپیا بلوسوم پاکو رابان 2021

سرانجام ، المپیا بلوسوم با وجود بسیار زیبا و نجیب بودن ، بسیار همگانی است و چیز جدیدی برای بازی به ارمغان نمی آورد. این عطر بسیار شبیه بسیاری از عطرهای صورتی ملایم برای دختران جوان است و فاقد مشت ، شخصیت ، پیچ و تاب و چیزی به یادماندنی است. این یک گل-میوه ای و نرم برای استفاده روزمره ، زیبا تنظیم شده و بسیار زیبا ، اما عاری از هر چیز منحصر به فرد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *