دانستنی های عطر

عطر زنانه ادکلن پاکو رابان المپیا سولار

عطر زنانه ادکلن پاکو رابان المپیا سولار ۲۰۲۲

Olympéa Solar Paco Rabanne for women

توسط ساندرا رایچویچ پتروویچ

پاکو رابان المپیا خورشیدی

جدیدترین فلانکر، OLYMPEA SOLAR، برای خط Olympea توسط Paco Rabanne (PUIG) خورشید را جشن می گیرد، و مانند موارد قبلی، بسیار چشم نواز است. این عطر از موج مرسوم عطرهای خورشیدی پیروی می کند که سال گذشته با هسته و طراحی خورشیدی در سراسر بازار پخش شد و روشنایی، شادی، قدرت و خوش بینی مورد نیاز را حتی در بخش عطر ارائه می دهد.

Olympea Solar Paco Rabanne for women 4 - عطر زنانه ادکلن پاکو رابان المپیا سولار

خط Paco Rabanne Olympea شامل:

Olympea از ۲۰۱۵، Olympea Aqua از ۲۰۱۶، Olympea Intense از ۲۰۱۶، Olympea Aqua Eau de Parfum Legere از سال ۲۰۱۸، Olympea Legend از سال ۲۰۱۹، Olympea Onyx Collector Edition از سال ۲۰۲۰، Bloompea20 از ۲۰۲۰s21west، و Olympea20.

OLYMPEA SOLAR EAU DE PARFUM INTENSE با عطرهای مشابه سایر عطرهای خط Olympea که اکنون با شاخه‌های لور طلایی تزئین شده‌اند و به خوبی روی بطری می‌آیند، عرضه می‌شود.

Olympea Solar Paco Rabanne for women 1 - عطر زنانه ادکلن پاکو رابان المپیا سولار

احساس فوری انتقال شما به مکانی پر از نور. به یک نقطه براق در یک روز درخشان.

این رایحه الهه است. “المپیا قوی و مستقل با انرژی خورشیدی می درخشد. زیبایی واقعی در اوج او، با شکوه و پیروز. درخشش حسی درخشان، جنبه های بسیاری او را آشکار می کند. گل های درخشان در خورشید. دسته گل درخشانی که با حسی شگفت انگیز آغشته شده است. نت های معطر و خزه بلوط خورشیدی.”

دهانه این ترکیب، آکوردهای مرکباتی شیرین و درخشان از پوست پرتقال و پوست نارنگی را ارائه می دهد که توسط شکوفه پرتقال پشتیبانی می شود. قلب، خزه بلوط خورشیدی را نشان می‌دهد که با یک دسته گل سفید و گل‌های تیار خورشیدی ترکیب شده است، در حالی که لمس گرم و عجیب یلانگ یلانگ نشان‌دهنده پرتوهای خورشید روی پوست همراه با بنزوئین در خشکی است.

الموندو
جدیدترین عطر مردانه برند پاکو رابان در تابستان 2020

Olympea Solar Paco Rabanne for women 3 - عطر زنانه ادکلن پاکو رابان المپیا سولارنت آغازی: پوست نارنگی، پوست پرتقال، شکوفه پرتقال

نت میانی: خزه بلوط خورشیدی، گل های سفید، گل های تایار خورشیدی

نت پایه: یلانگ یلانگ بنزوئین

چهره تبلیغاتی جدیدترین Olympea Solar Luna Bijl می باشد. همانطور که این برند می‌گوید: “عظمت به ریسک کردن بستگی دارد. پاکو رابان این را می‌داند، و لونا بیجل نیز این را می‌داند. تندیس و قوی، او ذاتاً نمایانگر تمام آنچه المپیا است را نشان می‌دهد. مانند یک آمازون مدرن که حضور باشکوه خود را با ویژگی بسیار متمایز خود تابش می‌کند. ، سبک بسیار لونا.”

Olympea Solar Paco Rabanne for women 4 1 - عطر زنانه ادکلن پاکو رابان المپیا سولارOlympea Solar در ۳۰ میلی‌لیتر، ۵۰ میلی‌لیتر و ۸۰ میلی‌لیتر Eau de Parfum Intense عرضه می‌شود که از اواسط آوریل ۲۰۲۲ شروع می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *