دانستنی های عطر

عطر ادکلن اومنیا پروفومی اوپالروسا

اعلام عطر جدید ایتالیایی با نام تجاری اومنیا پروفومی در آوریل ۲۰۲۰ هنگامی که مشخص شد Esxence-2020 به تعویق می افتد ، در نقطه اوج بیماری همه گیر کرونا ویروس.همایش ESXENCE یکی از بزرگترین برنامه های نمایشگاهی عطرهای نیش و هنری محسوب می شود، که همه ساله در فصل بهار در شهر میلان ایتالیا برگزار می گردد. از آن زمان تاکنون هیچ نمایشگاهی در ایتالیا برگزار نشده است ، فرصتی برای بوییدن رایحه وجود ندارد – و حتی تولید آن برای مدتی متوقف شد.

Opalerosa Omnia Profumi for women and men 3 - عطر ادکلن اومنیا پروفومی اوپالروسا

اما وقتی عطر آماده شد ، فابریزیو تالیاکارن ، مالک و عطرساز این مارک ، با ارائه عطر در بوتیک های خاص این کشور ، به ایتالیا سفر کرد (اتفاقاً ، یک نمونه عالی از نحوه عملکرد آن در صورت پوشیدن همه مهمانان ماسک و تعداد آنها از تعداد توصیه شده بیشتر نیست). و سرانجام ، من فرصتی برای بو و پوشیدن اومنیا پروفومی اوپالروسا را پیدا کردم.

Opalerosa Omnia Profumi for women and men 2 - عطر ادکلن اومنیا پروفومی اوپالروسا

اومنیا پروفومی اوپالروسا

این عطر به عقیق صورتی اختصاص یافته است و بنابراین به طور منطقی وارد مجموعه اومنیا استون می شود. بدون اینکه وارد پیچیدگی های معدنی مرتبط با عقیق ها و خصوصیات جادویی عقیق های صورتی که جادوگران معاصر را در بین ما می کنند ، باشم ، می خواهم یادآوری کنم که این عطر در درجه اول رنگ صورتی را در بر می گیرد. رنگ طلوع و امید ، رنگ جوانی لطیف و زنانگی.

برای ایجاد یک تجسم معطر از رنگ صورتی ، فابریزیو رنگ قرمز غروب آفتاب گل رز را با مقدار زیادی رنگ سفید پودری مخلوط کرد (آلفا ایزومتیلونون در اهرام عطر به عنوان بنفشه گفته می شود). مطمئناً ، من ساختار را بیش از حد ساده می کنم – زیرا غیرممکن است که در اوپالروسا چهره سبز و تند گل رز ، یادآور شمعدانی ها مشاهده نشود. بنفشه و گل رز ترکیبی کلاسیک است ، که برای بسیاری از آنها با عنوان قدیمی عطر ادکلن بورژوا و میسی شنل جدید شناخته شده است ، اما در اینجا این آکورد به عنوان قلب آهنگسازی کار می کند ، که از لحاظ روحیه شرقی است.

الموندو
عطر ادکلن مردانه مون بلان اکسپلورر الترا بلو ۲۰۲۱

توافق شیرین کهربای بنزوئین ، پاتچولی و وانیل ، که با اتیل مالتول به یک سطح عالی رسیده است ، همه کارها را برای پنهان کردن طراوت گلگون و شخصیت آرایشی پودری در اوپالروسا انجام می دهد. تمام این نرمی و ناراحتی صورتی-سفید تبدیل به شیرینی صورتی پر رنگ و ابری می شود – عطر به هیچ وجه شبیه سنگ سخت نیست. این کرک صورتی است ، مارشمالوی گلپر و خامه شیرینی پزی است. صورتی و هوایی گل های رز ساخته شده از کرم صورتی وانیلی خامه ای روی کیک کیک نرم. از نقاشی های دوره رنسانس به فرشتگان و کروبیان فکر کنید.

همچنین مقداری دود چوبی در این رایحه گل رز-عنبر صورتی کرکی وجود دارد. قطره ای سبک که در طول تکامل اوپالروسا موج می زند ، باعث ایجاد شیرینی گل رز ، پودر و کهربا می شود و در مسیر وانیل-بنزوئین خود را با وضوح بیشتری نشان می دهد. اگر بخواهید می توان این دود را سایه ای عود نامید ، اما من فکر می کنم آن را به عنوان مکانی مخصوص آماده شده و آماده اتصال با روغن عود واقعی. رایحه بسیار گرم ، دنج و آرامبخش است و باعث ایجاد احساس راحتی و لطافت می شود. و اگر کسی قصد دارد آن را بدست آورد ، پس این کار را به خاطر احساس آرامش و آرامش که ایجاد می کند – و نه به خاطر نت عود.

Opalerosa Omnia Profumi for women and men 4 - عطر ادکلن اومنیا پروفومی اوپالروسا

ادکلن اومنیا پروفومی اوپالروسا در بطری های ۳۰ و ۱۰۰ میلی لیتری با قیمت ۷۲ و ۱۴۹ یورو موجود است.

الموندو
چرا غلظت عطر مهم است

Opalerosa Omnia Profumi for women and men

عطر ادکلن اومنیا پروفومی اوپالروسا

نت های برتر: ترنج و ماندارین ؛

نت های میانی: گل رز و بنفشه ؛

نت های پایه: پرالین ، وانیل ، عود ، سرو و پاچولی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *