دانستنی های عطر

عطر ادکلن بایردو اوپن اسکای

خانه عطر و بوی سوئدی بایردو با نسخه محدود جدید خود به نام اوپن اسکای در حال بررسی مفهوم خلا بین عزیمت و مقصد نهایی در طول سفر است. “در حالی که در یک مکان گیر کرده ایم ، خاطرات ما به خصوص زنده شده است – و آنچه من بیشتر به یاد می آورم سفر است. فراتر از فیزیکی بودن فضاها ، آن ایده حرکت – سفرها ، راه رفتن به جایی – چیزی است که من واقعاً از دست می دهم خلا The موجود در بین مکان ها: من می خواستم آن را ضبط کنم ، “توضیح می دهد بن گورهام ، مدیر خلاق و بنیانگذار بایردو.

مطابق توصیف رسمی، عطر بایردو اوپن اسکای نمایانگر احترام متافیزیکی به تجربه سفر است. تقطیر سفر خود ، متهم به پیش بینی است. با بررسی خلا بین عزیمت و مقصد سفر و جذابیت انتزاعی افق بی نهایت (هنگام مسافرت با هواپیما) ، بایردو این عطر را مانند چیزی تصور می کند که اینجا یا آنجا وجود ندارد ، اما در این بین چیزی را جشن می گیرد.

Open Sky Byredo for women and men 1 - عطر ادکلن بایردو اوپن اسکای

Open Sky Byredo for women and men

عطر ادکلن زنانه و مردانه اوپن اسکای

بایردو از طریق نت های تازه مرکبات پوملو (دارابی یا گریپ فروت چینی)، پوشیده از برگ شاهدانه ، سعی می کند انرژی پیش بینی و هیجان را به تصویر بکشد. آکوردهای چوبی پالو سانتو و وتیور پایه ای از عطر را ایجاد می کنند که ایجاد احساسات بی حد و حصر است.

بالا: دارابی ، فلفل سیاه
قلب: برگ های شاهدانه
پایه: چوب پالو سانتو، وتیور

الموندو
عطر مشترک سي كي وان سامر ديز

عطر ادکلن زنانه و مردانه اوپن اسکای به صورت ادوپرفیوم ۱۰۰ میلی لیتری در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *