دانستنی های عطر

عطر ادکلن مشترک مونتاباکو ورانو نسخه ۲۰۲۱

عطر ادکلن مشترک مونتاباکو ورانو نسخه ۲۰۲۱

عطر و بوی دلپذیر برگ تنباکو ، که با چرم و یک ته رنگ غنی از گل ماگنولیا ، یاسمن و گل سرخ ترکیب شده بود ، جادوی مونتاباکو را از مجموعه چهار گوشه زمین اورماند جین با نام تجاری معروف در انگلیس ساخته است که در سال ۲۰۱۲ منتشر شد. یکی را به دنیای نفسانی آمریکای لاتین منتقل کنید ، و ثابت شده است که به دلیل فضای نرم و حسی مورد علاقه بسیاری از عطاری ها است. اورماند جین اکنون مفتخر است مونتاباکو ورانو را به عنوان آخرین عطر مجموعه خود برای ابتدای سال ۲۰۲۱ معرفی کند.

مجموعه ” Four Corners of the Earth ” به ادای احترام به مناطق مختلف جهان که باعث الهام بخشیدن به لیندا پیلکینگتون ، بنیانگذار این برند شده است ، اما همچنین تنوع غنی شهر زادگاهش ، لندن را تأیید می کند. چی ، تسارینا و نواب اود سه ستون دیگر این مجموعه هستند که به ترتیب نماینده چین ، روسیه و خاورمیانه هستند.

Montabaco Verano Ormonde Jayne for women and men 2 - عطر ادکلن مشترک مونتاباکو ورانو نسخه 2021

عطر ادکلن مشترک مونتاباکو ورانو نسخه ۲۰۲۱

بنابراین جدیدترین تفسیر از مونتاباکو اصلی نوعی عطر و طعم فلانکر است ، که یک تغییر جدید برای آکولیت های فرقه است. قبل از این نواب از عود اینتنسیوو ، که شاخه دیگری از رایحه قبلی در مجموعه بود ، یک نوع حتی غنی تر از نواب اصلی عود از ۲۰۱۵ است.

عطر ادکلن مونتاباکو- اصل ، عطر و بویی بسیار دلپذیر و آرام بخش است که با نت های چرمی نرم و عنبر کاملاً همکاری می کند و ظاهراً هاله ای از تنباکوهای لوله ای است. این دقیقاً نوعی رایحه است که در یک مطالعه یا در منطقه مخصوص استراحت خاص خود بخوبی قرار می گیرد. اکنون این اثر تقویت شده ، تفسیر مجدد می شود.

Montabaco Verano Ormonde Jayne for women and men 3 - عطر ادکلن مشترک مونتاباکو ورانو نسخه 2021

عطر ادکلن مشترک مونتاباکو ورانو نسخه ۲۰۲۱

عطر مونتاباکو ورانو نسخه ۲۰۲۱

اکنون مونتاباکو ورانو با چاشنی گریپ فروت برای شادابی و ترمه برای احساسات فراگیر ، نشاط و بهاری را در قدم شما به ارمغان می آورد. این بو از استودیوی اورماند جین در انگلستان به صورت دستی در بطری شیشه ای برقی و آبی رنگ خیره کننده ریخته می شود که نظر آن را به خود جلب می کند. مانند همه عطرهای اورموند جین ، مونتاباکو ورانو بدون جنسیت است.

الموندو
عطر كانسترني مرچنت اف ونيز فلامنت رز

نت آغازی: پرتقال ، ترنج ، گریپ فروت ، ارس ، مریم گلی ، هل
قلب: ماگنولیا ، گل رز ، بنفشه ، نت های چای
نت پایانی: کشمران ، برگ تنباکو ، ایزو ای، جیر ، چوب صندل ، خزه ، تونکا ، آمبرگ

جدیدترین ساخته ، مونتاباکو ورانو ، از فوریه ۲۰۲۱ در وب سایت رسمی اورماند جین در دسترس خواهد بود. بطری ۵۰ میلی لیتر در ۳۲٪ متمرکز شده و با قیمت ۱۴۵ پوند / ۱۹۰ دلار آمریکا فروخته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *