دانستنی های عطر

عطر جدید مردانه اتو کرن کژوال بلو ۲۰۲۰

عطر جدید مردانه اتو کرن کژوال بلو ۲۰۲۰

کیپ اتو کژوال” فلسفه رایحه جدید  اوتو کرن ، گژوال بلو است. این برای مردانی طراحی شده است که از غیر متعارف بودن ، فضای آرام و جذابیت های یک شهر بزرگ لذت می برند.

Otto Kern Casual Blue 4 - عطر جدید مردانه اتو کرن کژوال بلو 2020

“زندگی به طور کامل شعار عطر جدید ،اتو کرن کژوال بلو است که به عنوان یک همراه عالی برای مردانی ایجاد شده است که هر روز با لذت ، خودانگیختگی و آرامش زیادی به آنها نزدیک می شوند ، در حالی که مردانگی ، جذابیت و افسونگرایی را تاب می آورند. انرژی. هم اوقات فراغت او ، و هم نگاه گاه به گاه او. “

Otto Kern Casual Blue 5 - عطر جدید مردانه اتو کرن کژوال بلو 2020

عطر مردانه کژوال بلو، یک مسابقه عالی برای مردانی است که عاشق آزادی خود و همچنین رایحه های معطر و تازه هستند و شبهای خوبی را در کنار هم در زندگی شهری می گذرانند ، همیشه همگام با زمانه.

ترکیب عطر اتو کرن کژوال بلو، با اتحادی پر جنب و جوش و پویا از گریپ فروت و فلفل صورتی که به قلب معطر اسطوخودوس همراه با امبروکسان انرژی می بخشد ، باز می شود. پایه این عطر با ترکیب سایه های سرو و دانه تونکا ، که با هم یک اثر خامه ای و بالزامیک دارند ، به گرما و عمق کمک می کند.

Otto Kern Casual Blue 2 - عطر جدید مردانه اتو کرن کژوال بلو 2020اتو کرن کژوال بلو  ۲۰۲۰ OTTO KERN CASUAL BLUE

نت های آغازین: گریپ فروت ، فلفل صورتی

نت های میانی: اسطوخودوس ، امبروکسان

نت های پایه: سرو ، لوبیای تونکا

Casual Blue Otto Kern for men - عطر جدید مردانه اتو کرن کژوال بلو 2020

بطری رایحه جدید عطر کژوال بلو، از شیشه با جلوه یخی ساخته شده است ، که باعث ایجاد احساس طراوت می شود ، در تقابل با کلاه آبی تیره و جعبه بیرونی آبی سرمه ای. این عطر در حجم های، ۳۰ میلی لیتر یا ۵۰ میلی لیتر ادو تویلت همراه با ژل اصلاح  ۵۰ میلی لیتری و یک شامپو بدن و موی ۱۵۰ میلی لیتری در دسترس است. مجموعه اتو کرنکژوال بلو،  از اواسط سپتامبر سال ۲۰۲۰ در فروشگاه ها در دسترس عموم قرار گرفته است.

الموندو
چگونه عطر باعث میگرن می شود؟

Otto Kern Casual Blue 6 - عطر جدید مردانه اتو کرن کژوال بلو 2020

مترجم: زهرا حکیم

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *