دانستنی های عطر

معرفی عطر های وی کانتو پاندولفو و سیگیسموندو ۲۰۲۰

معرفی عطر های وی کانتو ایسوتا، پاندولفو و سیگیسموندو ۲۰۲۰

دو عطر جدید وی کانتو با نام عطر ادکلن وی کانتو سیگیسموندو ، عطر ادکلن وی کانتو پندولفو ،توسط یک نفر از تاریخ ایتالیا الهام گرفته شده بودند.  مالاتستا و کوندوتر و فرماندار یکی از جسورترین رهبران نظامی زمان خود ، معروف “گرگ رومانا” و امضا کننده ریمینی و فانو بود. خانواده مالاتستا نام خانوادگی خود را از نام مستعار بنیانگذار خانواده که به خاطر خلق و خوی وی مشهور بود (مالا تستا – بد هد) انتخاب کردند.


Pandolfo and Sigismondo V Canto - معرفی عطر های وی کانتو پاندولفو و سیگیسموندو 2020

پرتره مالاتستا توسط پیرو دلا فرانچسکا ، ۱۴۵۰


تاریخ ایتالیا در آن زمان شامل درگیری های نظامی بین مناطق همسایه بود. پس از جنگ صد ساله ، هزاران مزدور در اروپا وجود داشتند که فقط می دانند چگونه بجنگند. آلمانی ها ، ایتالیایی ها ، اسپانیایی ها ، سوئیسی ها به آسانی تنها استعداد خود را  که جنگیدن بود به هر حاکمی که حاضر بود قیمت بالاتری به آنها پرداخت کند، قرار می دادند . سیگیسموندو از سن ۱۳ سالگی مجبور به جنگیدن بود.  پس از مرگ پدرش ، زمین های خانوادگی بین فرزندان قانونی و غیرقانونی او تقسیم شد. او دوباره مجبور شده به جنگ برود. او زیر پرچمهای مختلف ( بیشترین هزینه را پرداخت می کردند) می جنگید ، خیانت کرد و قربانی خیانت شد. او دو بار تکفیر شد و حتی یک جنگ صلیبی نیز علیه او اعلام شد. دوران سختی بود، سه همسر قانونی یکی پس از دیگری ، چندین معشوقه و چند کودک.

Pandolfo and Sigismondo V Canto 1 - معرفی عطر های وی کانتو پاندولفو و سیگیسموندو 2020

سیگیسموندو از خویشاوندان ، جیووانی مالاتستا بود که، برادر خود پائولو و فرانچسکا را به قتل رساند بود. داستان آنها در آهنگ پنجم (V کانتو) کمدی الهی دانته آلیگیری ذکر شد که الهام بخش و سپس ایده اصلی برای V شد. مارک کانتو پائولو ترنزی پیش از این در سال ۲۰۱۹ به ما گفته بود که چه چیزی او را در داستان سیگیسموندو مالاتستا،برایش الهام بخش بوده است تا دو عطر عطر ادکلن وی کانتو سیگیسموندو ، عطر ادکلن وی کانتو پندولفو، بوجود آیند. بنابراین ما این قسمت را رد می کنیم و مستقیم به بررسی عطرها می رویم.

الموندو
عطر زنانه کارون موگت دو بونهور 2021

Sigismondo V Canto for women and men - معرفی عطر های وی کانتو پاندولفو و سیگیسموندو 2020

عطر ادکلن وی کانتو سیگیسموندو | V Canto Sigismondo

سیگیسموندو داستان دیگری با موضوع ابدی اتحاد عود و گل سرخ است. اتحاد طبیعی قدرت حیوانات و زیبایی گل. کسانی که ترکیب را دوست ندارند می توانند از این قسمت گذر کنند. من برای کسانی که آن را دوست دارند ادامه می دهم. قدرت سیگیسموندو با زعفران ، کامبوج عود و پاتولی بیان شده است و با محیط های شیرین ، گل و گل و وانیل بالزامیک تزئین شده است.

 وی کانتو سیگیسموندو، یک عطر با رایحه چوبی ادویه ایی جدید برای زنان و مردان است.  Sigismondo در سال ۲۰۲۰  توسط پائلو ترنزی طراحی شده است. نتهای برتر زعفران و دارچین است. نتهای میانی پاتوولی ، روغن سیپریول یا نارگروته ، عود کامبوج و گل رز بلغاری است. نتهای پایه آگاروود (عود) ، وانیل ، کهربا و مشک هستند.

برای نشان دادن قدرت و قدرت بیشتر نظامی ، بهتر است عطر تیزیانا ترنزی دوب اسولوتو را از مجموعه تیزیانا ترنزی بگیرید. مرموز و شاید کشف‌شدنی، با ماهیتی شکوهمند و قوی، وحشی اما لطیف و در عین حال خالص

و یا برای تأکید بیشتر بر زیبایی گل سرخ از عطر تیزیانا ترنزی پورپورا ، یکی از بهترین عطرهای گل رز در مجموعه گسترده ترنزی استفاده کنید. یک رایحه شرقی گل برای زنان و مردان است. این عطر جدید است. طراح این عطر، پائولو ترنزی است. نتهای برتر گل رز ، تمشک ، دارچین و میخک است. نتهای میانی گل سرخ ، خشخاش ، روایح دودی و پاتچولی است. نت های پایه شامل شاه بلوط ، بنزوئین ، کهربا ، مشک و میر است. . اما این عطر در حال حاضر ایتالیایی است، که در سال ۲۰۲۰ در ایتالیا به بازار عرضه شد و عطرهای رز-عود اکنون در اروپا رواج دارند.

سیگیسموندو | V Canto Sigismondo عطری است مردانه زنانه و شیک.

نتهای برتر: زعفران و دارچین؛
نتهای میانی: پاتچولی ، ناگارموتا ، کام کامبیا و گل رز بلغاری.
یادداشت های پایه: عود ، وانیل ، کهربا و مشک.

الموندو
آیا باید هر روز همان عطر را بزنیم؟

Pandolfo V Canto for women and men - معرفی عطر های وی کانتو پاندولفو و سیگیسموندو 2020

عطر ادکلن وی کانتو پندولفو | V Canto Pandolfo

پاندولفو، عطر بسیار واضح تری دارد که متناسب با یک رزمنده باشد ، نه یک فرماندار. Pandolfo by V Canto یک رایحه شرقی گل برای زنان و مردان است. این عطر جدید است. پندولفو در سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه کرد. طراح این عطر پائولو ترنزی است. نتهای برتر گل رز ، مریم گلی و ماستیک یا عدس است. نتهای میانی نتهای چوب و رزینها هستند. نت های پایه عبارتند از پاتچولی ، کهربا و مشک.

نت های برتر: رز ، مریم گلی و رزین مستیک؛
نتهای میانی: یادداشتهای وودی و رزین.
یادداشت های پایه: پاتولی ، عنبرگریس و مشک

V Canto Isotta 1 - معرفی عطر های وی کانتو پاندولفو و سیگیسموندو 2020

 

عطر ادکلن وی کانتو ایسوتا | V Canto Isotta

وی کانتو ایسوتا یک عطر با رایحه مرکباتی شیسرین، برای زنان و مردان است. این عطر جدید  در سال ۲۰۲۰ از برند وی کانتو توسط، پائولو ترنزی طراحی شده است. نتهای برتر مرکبات ، اکالیپتوس و چای سبز هستند. نت های میانی گل یاس ، گل سرخ بلغاری و شمعدانی است. نت های پایه شامل چرم ، سرو ، وانیل ماداگاسکار و دانه تونکا است.

رایحه اولیه : مرکبات ، اکالیپتوس و چای سبز
رایحه میانی : گل یاس ، گل سرخ بلغاری و شمعدانی
رایحه پایه : چرم ، سرو ، وانیل ماداگاسکار و دانه تونکا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *