دانستنی های عطر

معرفی مارک جدید عطر نیش ایتالیایی Neadea

نگاهی دقیق تر به Parfums Neadea House New Niche House

مارک جدید نیش ایتالیایی Neadea ، که همتای مردانه ای به نام والهوم دارد ، از یک فرمول ساده اما موثر حاصل شده است: خلاقیت ایتالیایی آمیخته با برتری هنر عطر سازی گراس. این مارک ادعا می کند که از “ارزشها و احساسات کلاسیک” از یک طرف و رایحه درمانی از طرف دیگر الهام گرفته است ، که منجر به تولد دو “مجموعه لوکس” ، “Neadea Parfums” و “Valhom Parfums” می شود ، که شامل “مخلوط های منحصر به فرد ساخته شده توسط استاد بزرگ عطر سازی در گراس با حداقل سن ٣ ماه است.همانطور که در هنر عطر سازی سنتی فرانسه لازم است. ”

ایتالیایی Neadea 1 - معرفی مارک جدید  عطر نيش ایتالیایی Neadea

مجموعه های لوکس Neadea (دریونانی nea + thea ، “الهه جدید”) و Valhom (در لاتین valor + homo ، “مرد با ارزش”)،قصد دارندکه ارزش ها و احساسات را به دام بیندازند،و آنهارا به ترکیب های منحصر به فردی که حس بویایی را فوق العاده تحریک می کند تبدیل کنند. هر عطری که با غلظت بالای روغن (۳۰٪) ساخته شده باشد ، با استفاده از مواد اولیه گرانبها ایجاد شده است و برند تصمیم گرفته که عطرهای خود را به تیمی از بینی های مختلف متصل کند که هرکدام تخصص و حساسیت خاص خود را دارند.

“الهام بخش ما آرزوی ماست … هدف عطرهای ما ایجاد یک سفر بویایی به مواد معطر و روغنهای اساسی و در نتیجه داشتن یک تجربه احساسی و خوب است. به همین دلیل ما همچنین از اسانس های معطر زیادی برای کیمیاگری استفاده کردیم و برای تأثیرات آن بر روح و روان ارزش قائل هستیم. ، الهام گرفتن از رایحه درمانی … ادای احترام ما به “الهه مادر طبیعت”! ”

Ama Neadea for women - معرفی مارک جدید  عطر نيش ایتالیایی Neadea

مجموعه زنانه Neadea

Neadea Parfums از افسانه باستانی الهه بزرگ پیش از هلن ، یک شخصیت الهی زنانه از انرژی های تولید مثل طبیعت ، برای بیان حاکمیت “زنانه الهی” الهام گرفته است ، که با برچسب مثلث روی بطری نشان داده شده است.

Ama by Neadea

“آفرینشی مست و باشکوه الهام گرفته از اسطوره” الهه عشق و سعادت “، برای بزرگداشت عظمت زنانه،که پس از افشای گل بارایحه هایی تازه ، تمام ارزش خود را در قلبی گرم و شرقی نشان می دهد.
ترکیبی از یاس با نت های چوبی غنی شده از عطر و بوی خاکی مشکی پاچولی و رایحه کمی از بالزامیک امیریس،با زمینه ای از نت های شیرین و رزین تحت سلطه ی رایحه های سفید مشک و کهربا ، حسی شجاعانه و فریبنده را به آن اضافه می کند.

اما شروع به کار روی پوست من کمتر از آنچه مارک پیشنهاد می کند روی پوست من شروع می شود ترنج را دریافت می کنم که کمی شروع به افزایش می دهد ، اما به سرعت توسعه به رایحه ای چوبی کهربا با یک شخصیت کلاسیک تبدیل می شود. این احساس گرم و غنی است ، نوعی عطر که برای تعطیلات زمستانی انتخاب می کنم و زمانی که در کنار آتش با یک کنیاک خوب در دست می گذرانم. وانیل و تنکابین نقش مهمی در خشک کردن دارند ، و یک توافق وانیلی تقریباً مومی به ارمغان می آورند که برای مدت کوتاهی اثر شمع کمی معطر بر روی پوست من دارد ، اما در پایان ، یک چوب خوب ، پیچیده ، گرم-رزینین و وانیل رایحه پایه ساعت ها معطل می ماند. اما یکی از دو مورد علاقه شخصی من در این خط است.

الموندو
رایحه های تجاری افزایش بویایی دیجیتال

Ama Neadea for women 2 - معرفی مارک جدید  عطر نيش ایتالیایی Neadea

AMA FRAGRANCE PYRAMID
(کهربا ، گل ، وودی)

بالا: یاس مصری ، آیریس از فلورانس ، مریم گلی فرانسوی ، گل صد تومانی ، ترنج از کالابریا ، لیمو از سیسیل

قلب: اطلس سدرود ، پچولی اندونزیایی ، چوب صندل هند ، آمیریس از هائیتی

پایه: Tonkabean برزیلی ، مشک سفید ، کهربا ، وانیل از ماداگاسکار ، بنزوئین از سیام

Kyra Neadea for women - معرفی مارک جدید  عطر نيش ایتالیایی Neadea

عطر کایرا
رمز و راز جذاب

Kyra توسط Neadea

“انطباق درخشان سیتریک نت های برتر همراه با نت های ادویه ای عجیب و غریب و احساسی ، حواس را از ابتدا مسحور می کند. مکاشفه قلب گل های قارچی ، تحت سلطه گلبرگ های جوانه سفید یاس ، سپس توسط نت های زنده Patchouli و گرم تقویت می شود یادداشت های پایه شیرین و کمی حیوانی با عود غنی و غنی ترکیب می شود و یک دسته گل جذاب ایجاد می کند که افسانه “الهه نور” را به ذهن متبادر می کند. عطری از گل-کهربا و از نوع چوبی شرقی با نکاتی مرموز برای اعلام شخصیت برجسته. ” -علامت تجاری

شروع پر انرژی و درخشان ، همراه با نت های مرکبات زیبا که وضوح آن با کنار گرم هل و زعفران کمی نرم می شود. اشاره به “الهه نور” برای بالای ماندگار کار می کند ، پس از آن قلب به نوبه خود به طرف پودر بینی من تبدیل می شود. ترکیب نت های بنفشه ، گل رز و عود همیشه این کار را برای من انجام می دهد. با بینی نزدیک به پوست ، آکاردئونی پر جنب و جوش ، چوبی و لمس شده با پچولی به دستم می رسد ، اما با بوی سیلیوی عطر اطرافم ، قسمت غبارآلود و پودر شیرین ترکیب حاکم است. طول عمر کایرا شگفت انگیز است. ساعتها و ساعتها با حجم زیاد تابش می کند.

الموندو
عطر ریواس و رز خوشمزه مولتون براون

Kyra Neadea for women 2 - معرفی مارک جدید  عطر نيش ایتالیایی Neadea

KYRA FRAGRANCE PYRAMID

(گل ، ماسکی ، وودی)

نت برتر: توت قرمز از سریلانکا ، لیمو از سیسیل ، هل از گواتمالا ، ماندارین ایتالیایی ، زعفران هند

نت های قلبی: Texan Cedarwood ، گل رز ترکی ، Patchouli اندونزیایی ، بنفشه فرانسوی ، یاس مصری ، چوب صندل هند

نت پایین: وانیل از ماداگاسکار ، کهربا ، مشک سفید ، گرانبها وودز ، عود از تایلند

Sogna Neadea for women - معرفی مارک جدید  عطر نيش ایتالیایی Neadea

SOGNA
حس عمیق

Sogna توسط Neadea
“یک عطر شرقی مدرن گلی. انبوهی از رایحه های چوبی ، گل و کهربا. شفافیت درخشان شکوفه های زنبق و گل برگ در نت های بالایی با لهجه های سبک هوا جلب می شود ، اما عطر و بوی عطر و بوی آن فقط در قلب است. عطر و بوی گلهای گرانبهای پنهان شده در باغهای مخفی به عنوان یاس نرم ، گل رز شدید و پاچولی عجیب و غریب ، در رزینهای پایه گرانبها و عرفانی مخلوط می شود. یک آرایش جذاب از مایعات که بیانگر “انرژی تخیلی و خلاق الهه ها” است. -علامت تجاری

Sogna همان چیزی است که من می توانم آن را عطر زنبق بدانم ، اما با وجود بسیاری از موارد دیگر. این کار با یک انفجار تقریباً معطر آغاز می شود ، به رهبری توت درخت ارس ، ترنج و مقداری گل شمعدانی ، با گلهای پودری عنبیه به سرعت آرام می شوند ، که من درک می کنم در طول تولید عطر. یک باغ گل کامل به تصویر کشیده شده است ، که تمام نت های رایحه آن به زیبایی با عنبیه سازگار است و عطر بسیار راحتی پوشیده ایجاد می کند که هنوز هم پیچیده است. یکی دیگر از ساخته های بسیار ماندگار Neadea که می توانم به کسانی که روی حصار هستند توصیه می کنم که صحبت از عنبیه است. او در اینجا بسیار دوستانه است و سعی می کند که راضی باشد. این مورد دوم مورد علاقه من است.

Sogna Neadea for women 2 - معرفی مارک جدید  عطر نيش ایتالیایی Neadea

SOGNA FRAGRANCE PYRAMID
(Chypre ، Woody)

نت برتر: توت ارس از اسلوونی ، ترنج از کالابریا ، زنبق از فلورانس ، شمعدانی مصر ، بنفشه فرانسوی

نت های قلبی: پاچولی اندونزیایی ، یاس مصری ، گل رز ترکی ، دانه های هویج فرانسوی ، چوب تگزاس سرو

نت پایین: بخور از سومالی ، کهربا ، مرغ از اتیوپی ، وانیل از ماداگاسکار ، تنکابای برزیلی ، مشک سفید

Rose Neadea for women - معرفی مارک جدید  عطر نيش ایتالیایی Neadea

گل سرخ
گل رز توسط Neadea
“جذابیت بی انتهای گل رز یک دسته گل مخمل مجلل ایجاد می کند. وحی گل با احساس خیره کننده یلانگ-یلانگ و بنفشه با یک قلب شرقی چوبی و تند دنبال می شود. درخشش های خوش طعم پچولی و صندل با فلفل سیاه خشک در حالی که پایه کهربایی است یادداشت ها به گل سرخ ارزشمند عمیق و گرما می بخشند. بزرگداشت “اسطوره مادر بزرگ” در دوگانه گرایی طبیعی او متشکل از معنویت و احساسات. ” -علامت تجاری

الموندو
مجموعه عطر کرید اكوا اورجينال

همکار ایتالیایی من لوسیا رز توسط Neadea را به عنوان انتخاب پاییز ۲۰۲۰ خود انتخاب کرد (آن را اینجا بخوانید) ، و همچنین یکی از پرتاب های مورد علاقه خود را در سال ۲۰۲۰ (اینجا بخوانید) ، او را به دلیل گل رز بزرگ ، متراکم ، گرم و تند شرقی دوست دارد شخصیت محور من با او موافقم که این عطر گل رز عطر گل رز را با تمام ظرافت و حالات مختلف خود ، از مرکبات و صابون آرام (بیشتر در بالا) ، و سبز روغنی (در قلب) تا نرم ، تند و کاملاً شرقی (به پایه): هم چهره یکپارچه و هم چهره طبیعی خود را در این ترکیب عطر نشان می دهد. بسیاری از ترکیبات دیگر وجود دارد – شمعدانی تلخ ، فلفل سیاه ، بنفشه پودری ، لبنانی کهربایی و نرم ، پچولی خشک – اما آنها طرفداران او هستند که هرگز به نور آهک قدم نمی گذارند. یک عطر گل رز برای دوستداران واقعی گل رز در آنجا ، به خصوص اگر دوست دارید که عطرهای گلاب شما ماندگار و ماندگار باشند ….

Rose Neadea for women2 - معرفی مارک جدید  عطر نيش ایتالیایی Neadea

ROSE FRAGRANCE PYRAMID
(گل ، ماسکی)

نت برتر: شمعدانی مصری ، یلانگ-یلانگ از جزایر کومور ، بنفشه فرانسوی ، ترنج از کالابریا ، لیمو از سیسیل

نت های قلبی: پاچولی اندونزیایی ، فلفل سیاه هندی ، تگزاس سرو چوب ، چوب صندل هند

نت پایین: کهربا ، میموسا از مراکش ، مشک سفید ، گل رز ترکیه ای ، لبدانوم اسپانیایی ، وانیل از ماداگاسکار

***

عطرهای Neadea را می توانید در وبلاگ ۵۰ میلی لیتر Extrait de Parfum (1.7 fl.oz) با قیمت ۱۶۰ EUR در وب سایت مارک تجاری مشاهده کنید. Box Luxury Collection Box آنها شامل چهار عطر خوشبو کننده است: Ama ، Kyra ، Sogna و Rose با اسپری دوباره پر کردن ۱۰ میلی لیتر (۰.۳۳ fl.oz) و با قیمت ۱۲۰ یورو ارائه می شود.

یک جعبه دیسکاوری با چهار نمونه کوچک از رایحه های خوشبو کننده Ama ، Kyra ، Sogna و Rose (2.5 میلی لیتر – ویال های اسپری ۰.۰۸ fl.oz) نیز ارائه می شود ، با قیمت ۲۵ یورو. این مارک برای انتخاب کشورهایی در اروپا ارسال می شود و در ایتالیا ، فرانسه و اسپانیا دارای نقاط فروش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *