دانستنی های عطر

عطر زنانه مارک جاکوبز پرفکت اینتنس

مارک جاکوبز پرفکت اینتنس
Perfect Intense Marc Jacobs for women

توسط الموندو

عطر جدید مارک جیکوبز طراح مد آمریکایی ، که تحت مجوز کوتی ایجاد شده و توسط عطرسازان IFF ساخته شده است، از طرفین پرفکت اصلی از سال ۲۰۲۰ ، ستون جدیدی در پیشنهاد خانه عطر است. لاین جدید بیانگر خوش بینی و اصالت است ، با الهام از شعار طراح ، من همانطور که هستم عالی هستم. این برند از شما می خواهد زیبایی ،قدرتمند بودن ، جسور بودن را جشن بگیرید.

عطر زنانه دومیتل میچالون-برتیر از IFF بی نهایت شجاع و با کیفیت تصفیه شده، تکامل یافته و بوی خوش عالی را تشدید کرده و یک عطر همراه جدید و جذاب ایجاد کرده است که اعتماد به نفس می دهد و اصالت را جشن می گیرد. مانند ، “پرفکت اینتنس یک رایحه گلی آرامش بخش است اما با پیچ و تاب غیر منتظره و دلپذیر. گل نرگس روشن با ظرافت گل یاس شب شکوفا می شود. بادام بو داده طلایی با مقدار زیادی چوب صندل مخلوط می شود و یک پیله گرم ایجاد می کند. غنی و کامل از نظر بافت ، کاملا شدید است و یک عطر جدید گرانبها و در عین حال بازیگوش است. “

Perfect Intense Marc Jacobs for women 1 - عطر زنانه مارك جاكوبز پرفكت اينتنس

Perfect Intense Marc Jacobs for women

عطر زنانه مارک جیکوبز پرفکت اینتنس، محصول سال ۲۰۲۱ می باشد و در گروه بویایی شرقی گلی که عطرهای بسیار جذابی را در خود جای داده است، قرار دارد. از اسانس های بکار برده شده در این عطر می توان به گریپ فروت ، نرگس ، فلفل صورتی ، یاس، بادام ، کنجد ، چوب صندل سفید ، کشمران اشاره کرد.

Perfect Intense Marc Jacobs for women 2 - عطر زنانه مارك جاكوبز پرفكت اينتنس

Perfect Intense Marc Jacobs for women

برند مارک جاکوبز
سال عرضه ۲۰۲۱
گروه بویایی شرقی گلی
کشور مبدأ ایالات متحده
مناسب برای بانوان
اسانس اولیه گریپ فروت ، نرگس ، فلفل صورتی
اسانس میانی یاس، بادام ، کنجد
اسانس پایه چوب صندل سفید ، کشمران
الموندو
عطر ويكتور اند رولف & فلاور بامب رابي اركيد

“کمپین اصلی پرفکت خواستار عشق به خود و ابراز وجود بود. در حال حاضر ، پرفکت اینتنس از شما دعوت می کند تا شخصیت خود را با اعتماد به نفس و شادی به اشتراک بگذارید و جشن بگیرید. کمپین چاپی و دیجیتالی جدید یک تصویر شاد از اصالت واقعی است-با لمس زرق و برق طلایی. این بازیگران با بازیگری فراگیر ، دارای استعدادهای زیادی از زمینه های مختلف ، سن ، نوع بدن و جنسیت هستند – که همه در ترکیبی التقاطی از مجموعه مارک جیکوبز و لباس های عصرانه قدیمی هستند.

Perfect Intense Marc Jacobs for women 3 - عطر زنانه مارك جاكوبز پرفكت اينتنس

در لندن ، عکاس مشهور مد ، یورگن گوینده و مدیر خلاق کتی گرند به مجموعه مارک جیکوبز بازگشت و کمپین را در نور جشن گرفت. نتیجه یک کولاژ مجلل از پرتره ها و وینیت ها است که زیبایی متضاد بازیگران را برجسته می کند و شخصیت های منحصر به فرد و متمایز آنها را از طریق احسسی معنی دار به نمایش می گذارد. بطری طرح اصلی خود را حفظ کرده است ، این بار با مایع زرد روشن با درپوش کریستالی با جزئیات و جذابیت های مختلف. به گفته این برند ، هر یک از جذابیت ها توسط مارک جیکوبز انتخاب شده است. عطر زنانه پرفکت مارک جیکوبز اینتنس به صورت ادو پرفیوم ۵۰ و ۱۰۰ میلی لیتری موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *