دانستنی های عطر

عطر زنانه مارک جیکوبز پرفکت اینتنس

عطر جدید از طراح مد آمریکایی مارک جیکوبز ، ساخته شده تحت مجوز کتی و ساخته شده توسط عطرسازان IFF ، عطر ادکلن مارک جاکوبز پرفکت اینتنس یک طناب از پرفکت اصلی از سال ۲۰۲۰ است ، ستون جدیدی در پیشنهاد عطر خانه. خط جدید بیانگر خوش بینی و اصالت است ، با الهام از شعار طراح ، من همانطور که هستم عالی هستم. مارک تجاری می خواهد زیبایی قدرتمند واقعی ، جسور بودن و  ایده آل بودن را جشن بگیرید.ترکیب اینتنس باعث باز شدن یک حفره تازه ، نگه داشتن گل نرگس از ترکیب اصلی ، مخلوط با مولکول مرکبات ، نرگس ، فلفل صورتی و فلفل صورتی می شود. قلب گل خامه ای یاسمین سامباک و بادام بو داده به یک پایه چوبی و گرم ترمه و چوب صندل از فرانسه ، از قلمرو کالدونیای جدید منتهی می شود.

Perfect Intense Marc Jacobs for women 1 - عطر زنانه مارک جیکوبز پرفکت اینتنس

Perfect Intense Marc Jacobs for women

Perfect Intense Marc Jacobs for women

عطر ادکلن مارک جیکوبز پرفکت اینتنس

عطر جدید زنانه مارک جیکوبز پرفکت اینتنس سال ۲۰۲۱ می باشد و در گروه بویایی شرقی گلی که عطرهای بسیار جذابی را در خود جای داده است، قرار دارد. از اسانس های بکار برده شده در این عطر می توان به گریپ فروت ، نرگس ، فلفل صورتی ، یاس، بادام ، کنجد ، چوب صندل سفید ، کشمران اشاره کرد.

 

برند مارک جاکوبز
سال عرضه ۲۰۲۱
گروه بویایی شرقی گلی
کشور مبدأ ایالات متحده
مناسب برای بانوان
اسانس اولیه گریپ فروت ، نرگس ، فلفل صورتی
اسانس میانی یاس، بادام ، کنجد
اسانس پایه چوب صندل سفید ، کشمران
الموندو
عطر جو-جو ایندولت مای

 

بطری طرح اصلی را حفظ می کند ، این بار با مایع زرد روشن با یک درپوش بلوری تاج گذاری شده با جزئیات و جذابیت های مختلف. مارک می گوید ، هر یک از جذابیت هایی که شخصاً توسط مارک جیکوبز انتخاب شده است. عطر ادکلن مارک جاکوبز پرفکت اینتنس به صورت ادوپرفیوم ۵۰ و ۱۰۰ میلی لیتری در دسترس است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *