دانستنی های عطر

عطر نیو فرگرنس عمبر بلنک

پیتی فرگرنز ۲۰۲۱: نیو فرگرنس عمبر بلنک اثر رباچی پاریس
New Fragrance Ambre Blanc by Rebatchi Paris
توسط الموندو

خانه عطر پاریسی میسون رباچی از فرصت پیتی فرگرنز ۲۰۲۱ استفاده کرد و عطر جدید خود ، عمبر بلنک را ارائه کرد.این عطر توسط عطرساز مشهور Nathalie Feisthauer ایجاد شده است ، که آموزش رسمی را در مدرسه عطر ژیوادان گذراند و در سیستم شرکتی ژیوادان و سیمرایز کار می کرد ، و اکنون به عنوان عطرساز مستقل در شرکت ال ای بی سنتز خود در پاریس کار می کند.

Pitti Fragranze 2021 New Fragrance Ambre Blanc by Rebatchi Paris 3 - عطر نيو فرگرنس عمبر بلنك

در میان ۱۱۴ عطر او در پایه فرگرنتیکا برخی از عطرهای معروف مانند هاوانا آرامیس ، او دس مرویلس هرمس ، انر من امواج ، ماست د کارتیه پور هوم ، لوکس چامپاکا کام دس گارسونز ، پوتین د پالاسز اتت لیبر د اورنج و همچنین به عنوان مجموعه عطرهای بوردین ، سوس له مانتئو ، الندور ، چریز کولینز ، لور پاریس و غیره. مثل همیشه ، محمد ریچچی صمیمی ، اما آرام ، پیشنهاد کرد که به جای غوطه ور شدن در الهامات و داستانهای عطر ، فقط عطر امبر بلنک را امتحان کنید ، آن را خودتان درک کنید و تصویر خود را بکشید. این منطقی است؛ به هر حال ، همه ما با هر عطری ارتباطات خاص خود را داریم.

Pitti Fragranze 2021 New Fragrance Ambre Blanc by Rebatchi Paris 2 - عطر نيو فرگرنس عمبر بلنك

امبر بلنک با طراوت پر رنگ ترنج ، سفید رنگ شده با روغن دانه هویج از شما استقبال می کند. این طراوت آنقدر پرانرژی و شفاف است که من یاد ماسک پاناچ بزرگ همان مارک افتادم. ادکلن تابستانی مورد علاقه من با این حال ، به سرعت ، بوی سفیدتر و کرکی تر می شود و شیرینی کمی کهربایی را نیز نشان می دهد. در پایه امبربلنک ، ما یک آکورد بنزوئین-کومارین روی یک پایه چوب سرو وانیل پیدا می کنیم. بدون شک ، این یک توافق کهربا است که به رنگ ابر طلایی روی کارخانه شیرینی پزی روشن می شود و سفید می شود یا باد معطر گرم ، بوی آب نبات را از یک غرفه نمایشگاهی سرگرم کننده حمل می کند.

الموندو
عطر ادکلن زنانه گرلن شالیمار فیلتر د پارفوم 2020

Pitti Fragranze 2021 New Fragrance Ambre Blanc by Rebatchi Paris 1 - عطر نيو فرگرنس عمبر بلنك

اما فکر نکنید امبر بلنک یک عطر خوش طعم است. قسمت پایه شیرین آن با هماهنگی چوبی ترش از خزه بلوط ، سرو و سایر مواد چوبی رزینی متعادل می شود. حتی زعفران و عود در هرم نشان داده شده است – اما حضور آنها در اینجا چیزی بیشتر از یک لمس چوبی ترش روشن نیست ، بدون سایه های معمولی حیوانی ، تلخ یا فلزی آنها. حتی به نظرم رسید که این عطر کمی کودکانه یا جوان است ، مخصوصاً برای فرزند درونی شما ایجاد شده است. این عطر کاملاً سبک و ملایم است و با قدرت و چگالی آن هیچ کس را آزار نمی دهد – با این حال ، اگر می خواهید دوباره آن را بو کنید ، در طول روز روی پوست شما خواهد بود.

Pitti Fragranze 2021 New Fragrance Ambre Blanc by Rebatchi Paris 6 - عطر نيو فرگرنس عمبر بلنك

راه اندازی امبر بلنک برای نوامبر ۲۰۲۱ در سراسر جهان برنامه ریزی شده است. علاوه بر این ، محمد ریچچی اشاره کرد که عرضه عطر جاسمین ستین توسط Karin Dubreuil ، که فرگرنتیکا در زمان قبل از کووید اعلام کرده بود ، در آینده نزدیک برنامه ریزی می شود – یک بیماری همه گیر مانع از انتشار آن به طور برنامه ریزی شده شد. علاوه بر این عطرها ، میسون رباچی تعدادی شمع معطر و شیک نیز ارائه می دهد – اگر این نوع بوی خوش خانه را دوست دارید ، حتماً کویر د ایرسی اثر برتراند دوشافور و فیگ سولیل توسط کارلین شوالیر را امتحان کنید.

رایحه اولیه: ترنج ، هویج ؛
نت های قلبی: زعفران ؛
رایحه پایه: عود ، ناگارموتا ، آمبرگ ، چوب سرو ، اوکموس ، آمبروکسان ، آکورد وودی ، بنزوئین ، لوبیا تونکا ، وانیل ، لبدانوم ، نت های گورمند ، کشمیر ، آمبرت ، مشک.

الموندو
عطر زنانه آزارو مادمازل له اینتنس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *