دانستنی های عطر

بررسی عطر مشترک پولو ارت رالف لورن

بررسی عطر مشترک پولو ارت رالف لورن

Polo Earth Ralph Lauren for women and men

بررسی عطر

Polo Earth Ralph Lauren، عطری که آگاهانه برای همه جنسیت‌ها طراحی شده است، با ۹۷ درصد مواد طبیعی و افکاری در مورد طبیعت و پایداری، در جعبه‌ای عظیم با عطر بدون سلفون که در روکش حباب‌پیچ پیچیده شده بود، به سراغم آمد. من در مورد بسته بندی سختگیر نیستم، اما در این مورد، زمانی که ۹۷ درصد از بیانیه مطبوعاتی خود ستایش از رویکرد آگاهانه برند است، می خواهم به آن اشاره کنم.

Polo Earth یک عطر سبز مرکباتی است که در مرز بین عطرسازی و رایحه درمانی قرار دارد. احساس نشاط، تازگی و بسیار تمیز می کند. پس از مدتی، شروع گل مرکبات معطر، که بسیار خوب است، به رایحه‌ای تمیز و صابونی تبدیل می‌شود، مانند یک صابون واقعی که من از آن استفاده نمی‌کنم، آرام، تمیز و مشک‌دار، با رنگ مرکباتی.

Polo Earth Ralph Lauren for women and men 3 - بررسی عطر مشترک پولو ارت رالف لورن

من عطر الهام گرفته از صابون مارسی Marseille by Comme des Garcons را دارم که نوعی صابون متفاوت است. همچنین تمیز اما گرم و بژ، بالزامیک شیرین، با شخصیت مدیترانه ای و فکری از سیستاهای شیرین بین ملحفه های شسته شده با این صابون است. Polo Earth یک صابون سفید ساده است. من بوی صابون را دوست دارم، اما اگر بین این دو انتخاب کنم، به مارسی رای می دهم.

Polo Earth مجموعه بزرگی از مواد طبیعی است که برای یک نتیجه بسیار ظریف پردازش شده است. در تلاش برای رسیدن به هدفش، استفاده از آن را به عنوان رایحه درمانی صبحگاهی پیشنهاد می‌کنم: با شادی شروع می‌شود و من می‌توانم زنبق‌های کوچک دره‌ها را در گروه گیاهان علف‌دارش احساس کنم. در واقع می توانید این آکورد گلی شاد را با اسپری کردن رایحه روی لباس خود گسترش دهید.

الموندو
عطر اتات لیبره د اورنج اگزیت د کینگ

Polo Earth Ralph Lauren for women and men 1 1 - بررسی عطر مشترک پولو ارت رالف لورن

Polo Earth یک عطر خوب و آرامش بخش است و اگر می خواهید تعطیلات را دور از قفسه عطر خود بگذرانید و به حواس خود استراحت دهید، انتخاب خوبی است. پوشیدن آن با در نظر گرفتن ترکیب طبیعی آن خوب است، زیرا بدون این آگاهی، رایحه ۹۷ درصد جذابیت خود را از دست می دهد. وگرنه چیز جدیدی نیست.

Polo Earth Ralph Lauren for women and men 4 - بررسی عطر مشترک پولو ارت رالف لورننت های ابتدایی:

قلب ترنج، ماندارین سبز، اسانس نرولی زیستی، اسانس پتی گرین، اسانس نعناع پیپریتا و اسانس سیترون.

نت های میانی:

قلب مطلق گل نارنجی، قلب اسطوخودوس دیوا، قلب مطلق رز ترکی، قلب مریم گلی، اسانس اضافی یلانگ و بوربون شمعدانی.

نت های پایه:

مشک، قلب چوب سدر و قلب وتیور هائیتی.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *