دانستنی های عطر

عطر ادکلن رالف لورن پولو ارث

عطر ادکلن رالف لورن پولو ارث

Polo Earth Ralph Lauren for women and men

توسط النا کنزویچ

رالف لورن عطر جدیدی را با نام Polo Earth روانه بازار کرد تا مکمل خط لباس جدید The Earth Polo باشد. برخلاف پیراهن‌های پولو جدیدش که کاملاً از بطری‌های پلاستیکی ساخته شده‌اند، عطر پولو ارت ۹۷ درصد از مواد منشا طبیعی ساخته شده است.

یادداشتی از برند:

Polo Earth که آگاهانه برای همه جنسیت‌ها طراحی شده است، لوکس، طبیعت و پایداری را با این عطر ۹۷ درصد منشأ طبیعی که با الکل گیاهی و بدون مواد حیوانی، سولفات‌ها، فتالات‌ها، مواد نگهدارنده مصنوعی یا رنگ‌کننده فرموله شده است، گرد هم می‌آورد. شامل هفت ماده با منبع پایدار از جوامع سراسر جهان برای ایجاد عطری شفاف و سبک است که با طراوت و پوشیدن آسان است. Polo Earth یک عطر مرکبات معطر تازه با گیاهان تند و گل های نجیب مانند رز و یلانگ یلانگ است.

Polo Earth Ralph Lauren for women and men 1 - عطر ادکلن رالف لورن پولو ارث

نت های ابتدایی:

قلب ترنج، ماندارین سبز، اسانس نرولی زیستی، اسانس پتی گرین، اسانس نعناع پیپریتا و اسانس سیترون.

نت های میانی:

قلب مطلق گل نارنجی، قلب اسطوخودوس دیوا، قلب مطلق رز ترکی، قلب مریم گلی، اسانس اضافی یلانگ و بوربون شمعدانی.

نت های پایه:

مشک، قلب چوب سدر و قلب وتیور هائیتی.

این عطر نیز گیاهی است و بسته بندی آن از جمله درپوش چوبی دارای گواهی FSC است. بطری قابل شارژ مجدد ۳۰ درصد سبک تر از بطری های سنتی این برند است و با ۲۰ درصد شیشه بازیافت شده پس از مصرف ساخته شده است. این شرکت همچنین در اینجا از سلفون استفاده نمی کند.

الموندو
معرفی عطر ادکلن زرجف سیو می 2021

قیمت این عطر از ۲۸ دلار برای ۱۰ میلی لیتر متغیر است. به ۱۴۸ دلار برای ۲۰۰ میلی لیتر. این خط همچنین شامل یک شمع معطر و لوسیون دست و بدن است. Polo Earth در RalphLauren.com در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *