دانستنی های عطر

معرفی عطر زنانه مای دینستی پرنسس ۲۰۲۰

زنان امروز من را مجذوب خود می کنند. آنها همیشه متصل هستند ، ضمن حفظ این آزادی عمیق در انتخاب ، همه روندها را دنبال می کنند و دوست دارند. آنها سعی می کنند ، اختراع می کنند ، پیچ و تاب می خورند ، اما از ایجاد یک دیدگاه سنتی برای ایجاد سبکی اصیل ، گاه دمدمی و در عین حال شخصی ، امتناع می ورزند. یکی که مناسب آنهاست ، زیرا مال آنهاست. آنها من را مجذوب خود می کنند ، آنها تحسین من هستند! – مارینا د بوربن پارما

“در قلب میسون پرنسس مارینا دو بوربون ، یک زن. مارینا. اسیر زنان جوان امروزی که هر دو پیرو و ترندوست هستند ، او از آنها الهام گرفت و عطر و بویی با شخصیت خوشحال و تأیید شده را ایجاد کرد.”

princesse marina de bourbon my dynastie princess 2 - معرفی عطر زنانه مای دینستی پرنسس 2020پرنسس مارینا د بوربون دینستی پرنسس

“دمدمی ، فانتزی ، قاطعانه. با دینستی پرنسس من ، مارینا کدها را دوباره مرور می کند ، معمولی را می پیچاند ، زندگی روزمره را رنگ می کند. او ما را به ورود یک زن جوان امروز ، عجیب و غریب ، فانتزی دعوت می کند که سبک خود را با ایجاد از دیروز رمزهای فردا. او طوفان خود را در گردابی از احساسات و تخیل شادی آور به جهانیان تحمیل می کند “، همانطور که از خانه ، پرنسس مارینا د بوربن گفته شد.

در دهانه ترکیب ، پوست لیمو کالامانسی (لیمو فیلیپین) با برگ های بامبو و سیب سبز ترکیب می شود. قلب یک دسته گل زیبا است که گلهای سوسن ، جوانه های گل رز سفید و سنبل و گل یاس و پس از آن سرو ، عنبر و مشک سفید حاکم هستند.

princesse marina de bourbon my dynastie princess 1 - معرفی عطر زنانه مای دینستی پرنسس 2020

princesse marina de bourbon my dynastie princess

مای دینستی پرنسس نسخه ۲۰۲۰

MY DYNASTIE PRINCESS

نت برتر: پوست لیمو کالامانسی ، پوست بامبو ، سیب سبز

الموندو
ملودیک موسیقی رایحه تقویت شده در مطالعه جدید

نت های میانه: سوسن ، جوانه های گل رز سفید ، سنبل ، یاسمن

نت های اساسی: چوب سدر ، عنبر ، مشک سفید

جدیدترین عطر ، مای دینستی پرنسس نسخه ۲۰۲۰ ، متعلق به مجموعه دینستی است. به صورت ادکلن ۳۰ میلی لیتر ، ۵۰ میلی لیتر و ۱۰۰ میلی لیتری در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *