دانستنی های عطر

عطر ادکلن زنانه کیم کارداشیان پیور هانی

عسل ماده ای با بوی دوست داشتنی است و خاطرات راحتی ، دسرهای شیرین ، چای داغ و فقط خوبی کلی را در شما زنده می کند. چه چیزی در مورد عسل را دوست ندارد؟ حتی رنگش نیز جذاب است. من اخیراً به دلیل علاقه شخصی خودم در عطر ها و عطرسازی مشغول کاوش بوده ام ، زیرا کار خودم را برای تهیه عطر عسل برای خط عطر خود انجام می دادم.

کیم کارداشیان پیور هانی زنانه Kim Kardashian Pure Honey

کیم کارداشیان پیور هانی زنانه ،جدید نیست و در واقع باید تاکنون مورد استفاده قرار گرفته باشد ، اما یافتن آن در فروشگاه های آنلاین بسیار آسان است. عطر کیم کارداشیان پیور هانی زنانه ، عطر ی با قیمت مناسب است و توسط کلود دیر ، عطرساز بسیار خوبی ساخته شده است که علاوه بر چندین رایحه برای آمور عود ، معجزه هایی مانند اولین عطر کیم کارداشیان ، و عطر زاهاروف سیگناتور پور هوم را انجام داده است. کیم کارداشیان ، با وجود همه چیز ، عطری با رایحه و طعم خوب است ، از آنچه که من بو کرده ام ، به علاوه بطری زیبا به نظر می رسید و نام عطر باعث شد فکر کنم این می تواند خوب باشد. اوه ، قیمت مناسب این عطر هم کمک کرد.

Pure Honey Kim Kardashian for women - عطر ادکلن زنانه کیم کارداشیان پیور هانی

اولین لحظه مربوط با عسل شیرین نشده است (مقداری کارامل نیز با آن مخلوط شده بود ، اما نه به روش خیلی شیرین) ، اما همچنان غنی و پر از احساس است. گل های انتزاعی و برخی از عنبر شفاف وجود دارد. خوب و نزدیک به ایده ای بود که دنبالش می گشتم. با این حال ، در کمتر از پنج دقیقه تغییر می کند ، عسل کمتر می شود و بیشتر به یک عطر رایحه مشک سفید ، تمیز و بی روح تبدیل می شود. در کمتر از دو ساعت دیگر به سادگی از بین رفته است. عسل با مشک سفید می تواند یک ترکیب خوب باشد ، اما شاید اگر آن را زیر و رو کنید ، عسل را قوی تر از مشک سفید نرم کنید و همچنین باعث تغییر غلظت شود. این عطر به عنوان یک ادکلن عمل می کند و شاید اگر غلظت بیشتری داشت ، می توانست همه وجهه ها را با بیان روشن تر و جسورانه تری به نمایش بگذارد. به این ترتیب ، خیلی خجالتی است ، ایده خوبی که دور از ذهن نبود.

الموندو
عطر های آینده چنین بویی دارند

Pure Honey Kim Kardashian for women 2 - عطر ادکلن زنانه کیم کارداشیان پیور هانی

عطر ادکلن  زنانه کیم کارداشیان پیور هانی  Kim Kardashian Pure Honey

  • نام محصول : کیم کارداشیان پیور هانی / Kim Kardashian Pure Honey
  • برند :  Kim Kardashian
  • نوع عطر : ادو پرفیوم
  • سال ساخت : ۲۰۱۳
  • کمپانی سازنده : Kim Kardashian
  • گروه بویایی : رایحه گل
  • نوع رایحه : شیرین
  • مقدار ماندگاری : ۳-۶ ساعت
  • میزان پراکندگی : متوسط
  • حجم : ۱۰۰ میل

کیم کارداشیان پیور هانی ، در سال ۲۰۱۳ واد بازار جهانی شد. کیم کارداشیان پیور هانی عطری گرم با رایحه ی غالب عسل و موم و شیرینی بی نظیر گل های رز و ارکیده دارای اکسیری اغوا کننده و جادویی بوده و بسیار خالص و ناب است. کیم کارداشیان پیور هانی پخش بوی متوسط و ماندگاری مناسبی دارد و علیرغم استفاده از رایحه عسل در آن، بدلیل متعادل بودن حس شیرین و گرمش در تمامی فصول سال قابل استفاده است.

 

مترجم : زهرا حکیم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *