دانستنی های عطر

عطر ادکلن زنانه بتی بارکلی پیور سان

خانه مد آلمان بتی بارکلی ، تحت لیسانس ماورر و ویرتز ، عطر و بویی جدید به هیجان تابستان ارائه می دهد. این خورشید PURE SUN نامیده می شود و در یک بطری به سبک آمبر قرار دارد که از سیکلامین به نارنجی به زرد روشن تغییر رنگ می دهد ، با طلوع آفتاب یا برخی کوکتل های میوه ای تابستانی خوشمزه ، پر از احساسات و طعم های مثبت ، به آسمان اشاره می کند.

Pure Sun Betty Barclay for women 1 - عطر ادکلن زنانه بتی بارکلی پیور سان

Pure Sun Betty Barclay for women

به گفته برند  بنتلی، این عطر عطری است که نسخه زنانه بتی بارکلی عطر ادکلن بتی بارکلی پیور استایلرا به ارث می برد و متعلق به مجموعه پیور است ، به شدت احساس پرواز را منتقل می کند و یک تجربه واقعی و معطر را ایجاد می کند.

Pure Sun Betty Barclay for women 3 - عطر ادکلن زنانه بتی بارکلی پیور سان

در آغاز ترکیب ، نت هایی از ارکیده الماس و ماگنولیا انتخاب شدند که با آکورد طلای کویر لهجه دارند. قلب ، تحت عنوان گل نیلوفر آبی ، نرولی و گلهای سیب صورتی کمیاب تحت سلطه قرار می گیرد ، به عنوان یک کوکتل معطر و منحصر به فرد که احساسات مسحورکننده و گرمای لرزشی را آشکار می کند. بنزوئین ، چوب صندل و چوب هینوکی به عمق سطح نرم و به طور هماهنگ ترکیب را جمع می کنند.

Pure Sun Betty Barclay for women 4 - عطر ادکلن زنانه بتی بارکلی پیور سانPure Sun Betty Barclay for women

عطر ادکلن زنانه بتی بارکلی پیور سان

نت های آغازین: ارکیده الماس ، ماگنولیا ، آکوردر طلای کویر

نت های میانی: گل نیلوفر ، نرولی ، شکوفه سیب صورتی

نت های پایه: بنزوئین ، چوب صندل ، چوب هینوکی

الموندو
عطر گوچي گيلتي اينتنس پور فم و پور هوم پرفيوم

Pure Sun Betty Barclay for women 5 - عطر ادکلن زنانه بتی بارکلی پیور سان

“طراحی بسته بندی عطر ادکلن بتی بارکلی پیور سان واقعاً درخشش تابستانی را نشان می دهد: انتقال شدید رنگ صورتی-زرد روی بطری و جعبه تاشو ، یک طلوع آفتاب زیبا را یادآوری می کند و ما را ترغیب می کند که رویای یک صبح گرم و گرم در ساحل را ببینیم. سایه بانوان و نامتقارن بطری بر جذابیت بازی و خاصیت خودجوش محتوای گل آن مقاومت می کند. برای اولین بار ، یک مهر و موم وگان در پشت جعبه تاشو قرار داده شده است تا جهت شما راحت تر و ایمن تر باشد. “

عطر ادکلن بتی بارکلی پیور سان از مارس ۲۰۲۱ به صورت ادو تویلت ۲۰ میلی لیتر و ادوپرفیوم ۲۰ میلی لیتری در دسترس خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *