دانستنی های عطر

عطر مشترک پرپل لند آلتا

مارک ایتالیایی آلتا توسط همسران دوست داشتنی سباستین آلوارز مونا و مارینا سرسل تاسیس شد که به دلیل اولین مارک عطر او د ایتالی و هتل لوکس پنج ستاره Le Sirenuse در پوزیتانو در سواحل آمالفی ایتالیا مشهور هستند. تاریخچه مارک آلتا را می توان از مصاحبه ما در سال ۲۰۱۵ بازنگری کرد – اما ایده کلی انتقال (با عطر و بوی خوش) داستان عشق در یک خانواده خوشبخت است ، عشقی که سالها پیش از قبل تعیین شده بود. به هر حال ، نام آلتا (مخفف A Long Time Ago In Argentina) به دیدار پدربزرگ و مادربزرگ آنها در آرژانتین صحبت می کند.

یک تماس تلفنی از معشوق در سراسر قاره ها ، از جهان قدیم تا مناطق گرمسیری از طریق ماهواره.

در ایتالیا زمستان است ، در اتیوپی در ساحل دریاچه چمو تابستان است.
دریای فرانجیپانی بنفش در اطراف شکوفا شده است.

سرزمین بنفش به سرزمین عشق تبدیل می شود.

Purple Land ALTAIA The Dawn Of Romance 3 - عطر مشترک پرپل لند آلتا

پرپل لند آلتا ٢٠١٨از قسمت دیگری از تاریخ رابطه این زوج الهام گرفته شد. به گفته این مارک ، نحوه آن اینگونه است که : “آغاز داستان عاشقانه مارینا و سباستین: بلافاصله پس از ملاقات آنها ، مارینا به یک سفر در آفریقا رفت ، و هر یک از آنها مخفیانه به این فکر می کردند که آیا رابطه آنها باتوجه به زمان و مسافت دوام می آورد. تلفن ماهواره در وسط ناکجاآباد زنگ خورد و صدای سباستین از راه رسید ، مارینا می دانست که این برای نگهداری است. “

بوی عشق با اعتماد به نفس چیست؟ پرپل لند آلتا با خلوص و گل آغاز می شود. دسته ای از سوسن های برفی سفید در ماه می ، شبیه مرواریدهای بزرگ روی ساقه های سبز. هوای پاک اطراف نیلوفرهای دره و برخی نت های میوه ای.

الموندو
اگر به عطر همکارتان حساسیت دارید چه باید کرد؟

Purple Land ALTAIA The Dawn Of Romance 2 - عطر مشترک پرپل لند آلتا

سپس بوی توت و میوه های معطر می رسد ، هم آشنا (مانند توت سیاه و مرکبات) و هم کاملاً ناآشنا ، که ترکیبی از طعم شیرین و عطر سبز غیر عادی ترش است. نیلوفرها و میوه ها وقتی روی هم قرار می گیرند ، توهم پلومریای گرمسیری ، یاسمن و سایر گلهای سفید ، خامه ای و شرم آور را ایجاد می کنند. و همچنین – بعد از همه این شکلات بویایی ، که به آرامی از سفید به سبز و بنفش می درخشند – در پرپل لند آلتا می توانید بوی یک نت گرم گوشتی را حس کنید که یادآور گرمای بدن با رایحه نرم لاکتون است. با توجه به سایه مشکی و آرایشی آن ، این ماده بیشتر مردانه است.

مانند اکثر عطرهای آلتا ، پرپل نیز رایحه ای اصیل و لطیف از گل ، کاملاً هماهنگ و صیقلی ، مناسب برای هر موقعیت و فصلی است – زیرا عمداً خالی از هرگونه درام و مخالفت است. برای افرادی که به دنبال تضاد و اظهارات قوی هستند ، ممکن است خسته کننده به نظر برسد. همچنین نمونه ای از ذهن آگاه ، درک و عشق به یکدیگر در خانواده پوزیتانو است. وقتی عاشق باشید ، همه چیز در اطراف پر از معنی است. و اگر به گفته لئو تولستوی ، همه خانواده های خوشبخت به یک اندازه خوشبخت هستند ، چرا تصویری بویایی از این خوشبختی ایجاد نمی کنیم؟

عطرهای آلتا با غلظت ادوپرفیوم در بطری های ۱۰۰ میلی لیتری و با قیمت ۱۷۵ یورو موجود است.

الموندو
عطر ادکلن بولگاری له جم ازاران و استریا

Purple Land ALTAIA for women and men

عطر مشترک پرپل لند آلتا

نت های برتر: گریپ فروت ، گواوا و پاپایا ؛
نت های میانی: فرنگیپنی و نیلوفر دره ؛
نت های پایه: مشک و آمبروکسان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *