دانستنی های عطر

عطر زنانه کوانر این بلو

بوچرون:عطر زنانه کوانر این بلو
Quatre en Bleu Boucheron for women

توسط الموندو

خانه کلاسیک جواهرات پاریسی بوچرون به تازگی فلانکر جدید در مجموعه کواتر را ارائه کرده است. این رایحه یک ادوپرفیوم زنانه است ، که کواتر این بلو نام دارد. خط کواتر ادای احترام به حلقه نمادین بوچرون است که با همین نام خوانده می شود. طراحی بطری ها با الهام از اشکال و خطوط این تکه جواهرات و همچنین کدهای اصلی طراحی بوچرون طراحی شده است. در این فصل ، خط جواهر کواتر دارای رنگ آبی است و بنابراین ، عطر منطقی باید از همان جهت رنگی پیروی کند.

کواتر این بلو که توسط اینترپرفیومز تولید شده و دارای مجوز رسمی است ، نهمین رایحه در مجموعه کواتر است. پیش از این ، کواتر (۲۰۱۵) ، کواتر اینتنس (۲۰۱۶) ، کواتر ابسولو د نویت (۲۰۱۷) ، کواتر این رز (۲۰۱۸) و کواتر این رژ (۲۰۱۹) در خط زنانه به ما ارائه شده بود. همتایان مردانه ای نیز وجود دارند: کواتر پور هوم (۲۰۱۵) ، کواتر اینتنس پور هوم (۲۰۱۶) ، و کواتر ابسولو د نویت پور هوم (۲۰۱۷).

تازگی کواتر این بلو یک مشک گلی چوبی است که توسط عطرساز سونیا کنستانت (گیواودان) ایجاد شده است. این عطر با طراوت و گلی است که با رایحه های تند لیمو ، ترنج و نارنگی شروع می شود. سپس ، این شروع مشتاقانه جای خود را به قلب عاشقانه ای از گل می دهد. حاوی سل ، گل رز و یاس مصری است. به تدریج ، رایحه ی نت های چوبی چوب صندل و آکیگالوود را به خود می گیرد. سرانجام ، لمس نهایی مشک به آن جنبه حیوانی بیشتری می بخشد.

Quatre en Bleu Boucheron for women 2 - عطر زنانه كوانر اين بلو

Quatre en Bleu Boucheron for women

بالاترین نت ها: لیمو ، ترنج و نارنج ماندارین.

الموندو
مجموعه عطرهای ميسون لنه

رایحه میانی: سل ، گل یاس مصری و رز

رایحه پایه: چوب صندل ، آکیگالوود و مشک.

بوچرون کواتر این بلو در جولای ۲۰۲۱ راه اندازی شد و قیمت آن ۷۶ یورو برای ۵۰ میلی لیتر و ۱۰۹ یورو برای ۱۰۰ میلی لیتر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *